bugün

Biz onunla karışık bi watsap grubunda tanışmıştık . Grupta ortak zevklerimiz olduğunu gördükçe konuşmamız arttı . Iyiydik yani. Bi süre sonra sesine alışır oldum tabi arada 787 ,4 Km .Bi süre sonra kıskançlıklar , çevrimiçisin hep bana yazlar , sarıl bana beni bırakmalar derken bi baktık sevgiliyiz yani . Güzeldik ama .
Ben kendimi ilk defa onunla sevmiştim. Bizi çok sevmiştim . Tek hayalimiz üniversiteyi aynı şehire tutturmaktı . Geceyi gündüz ederdik hayallerimizi konuşurken . Öyle işte derken bi gün tartışıp ayrıldık . Anonim olarak yazdım buna c 2 den hani gel dertleşelim sorunun ne falan . Bi iki mız mız etti sonra kullandığı cümle " okulumdan bi kız var ondan çok hoşlnıyorum ama açılamıyorum " o an mesafelelerin ırzına geçip yüzüne okkalı bi tokat yapıştırmak istedim amma siktir ettim. Öyle işte.
uzak mesafe ilişkisi yaşayan arkadaşların tavsiyesini bekliyorum.
uzak mesafe ilişkisi yaşayan arkadaşların tavsiyesini bekliyorum.
nohutlu pilav tadında fakir işi.
nohutlu pilav tadında fakir işi.
Facebook Twitter dan tanisirsan olacağı bu. Şimdide ismail YK. Facebook Facebook bu kızı ordan buldum şarkısını dinlersin öyle. Ergen misiniz be olum.
uzun olduğunu görünce okumadım. tanım mı lan bu
Facebook'tan sonrasını okumadım. Facebook mu kaldı amk?
facebooktaki ortak arkadaş vesilesiyle tanıştık onunla. yeşil gözlerini gördüğüm an beynimden vuruldum. başka bişey göremez düşünemez oldum. bir süre sonra ilk mesajı attım ve tanıştık. ilk günler facebook ve telefondan konuşuyorduk. o istanbul'da ben bursa'da yaşıyordum.

1 hafta 10 günlük konuşmadan sonra, aldığım kırmızı gülümü çektim gömleği pantolonu saç baş falan gittim yanına. sabah gittim akşam dönücem gezdik mezdik biraz öpüştük koklaştık bence fena sayılmayacak bir ilk buluşma oldu kendisinin isteği üzerine nohutlu pilav falan yedik.

kendisiyle 1 aydır tanışıyoruz daha 1 kez yüz yüze görüştük. demek istediğim şey ise ben onu delice severken onun bana karşı ilgi ve sevgi duyup duymadığını anlamıyor oluşum. 1 aylık süre zarfında telefondan konuşmalarımızın süresi gittikçe azaldı.

onun için tekrar istanbula gelmemi isteyip istemediğini sordum. ''olur farketmez'' gibilerinden bişeyler söyledi. çok da istekli görünmüyordu. böyle şehir dışı bir ilişki ve onun bana olan ilgi duyduğundan emin olamazken(bana ilgin var mı diye açıkça sordum var dedi, ama ikna olmadım çünkü bana karşı soğuk.) fakat ben onu severken ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim?