1. 1.
    (bkz: burkuk kalpak)

kalpak çıkarılır bu göndermeye. helal olsun. bir kez daha gurur duydum nasuh ile, öbürü de "erdoğan'ı asacağız" dediğinde olmuştu.

öyle otobüs köşelerinde sabi sübyanı sarhoş edip tecavüz etmekle olmuyor bu işler sevgili ulu sözlük solcusu, pasif, gay, ateyiz, alkolik, sarapci lgbt üyesi yoldaşlarım.

gerçi işin sonunda para ödülü var siz de haklısınız ya neyse. helal be mahruki, mısırpüskülü deli olup hasta yatağında kıvranmaya başlamıştır eminim.

hemen bir tane de ben alıp foto çekineyim şimdi.

https://twitter.com/nasuh...rogluna-kalpakli-gonderme
    6 -3 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    keşke o kalbinin üstündeki bayrağı gizleseydi de samimi sansaydık. taklitleri üstad kadir mısıroğlu'nu yaşatır.
    3 -8 ... afrasiyap
  3. 3.
    (bkz: nasuh mahruki) tam bir ermeni ismi.bir ermeni'den de bu beklenirdi. Zaten bir ermeni mısıroğlu'nu sevse şüphe duyardım.
    4 -7 ... bim kamyoncusu
  4. 4.
    çomarları kudurtmuş olay. altına hemen hakaret etmişler. profillerine baktım, fotoğraf dahi koymaya cesareti olmayan zavallılar hepsi.

--spoiler--
    Soyadınız Mahruki, yanmış insan anlamına geliyor değil mi?
    Evet doğrudur. Benim için Ermeni, Yahudi ve birçok olmadığım şey karalama kampanyasında kullanıldı. Ancak ben Osmanlı torunuyum. Asıl adım Ali Nasuh Mahruki, ailem ve arkadaşlarım Nasuh ismini kullandıkları için Ali ismim gündeme gelmedi ancak Ali ismini aldığım kişi de çok önemli bir isim. Benim büyük büyük büyük dedem ikinci Mahmut Dönemi'nde Osmanlı Donanması'nın başındaki Deniz Kuvvetleri Komutanı olan; o zamanların rütbesi ile Kaptan-ı Derya Ali Paşa'dır. 1789 Fransız ihtilali'nin ardından batılı devletler milliyetçi akımlarla Osmanlı'da ayaklanmalara hız verildi. Şu an batılı devletlerin uyguladığı taktikle kışkırtma ve ayaklanmalar yaparak Osmanlı imparatorluğu'nu bölmeye çalışılıyorken, Kaptan-ı Derya Ali Paşa, Sakız ayaklanmasını bastırıyor. Daha sonra Yunanlıların denizcisi Kanaris bir şekilde limana sızarak bomba dolu gemisiyle Osmanlı amiral gemisini yakıyor. işte benim büyük büyük büyük dedem de bu sırada yanarak ölüyor. Bizlere sonra "yanık" anlamına gelen Mahrukizade ismi veriliyor ve soyadı kanunudan sonrada Mahruki soyadıyla devam ediyoruz.
    --spoiler--

bu da nasuh mahruki'nin adının tarihçesi.

akçaabatlı bir rum dölü olan kadir mısıroğlu'nu sevmek için de rum dölü olmak lazım.
    10 -1 ... bugun variz yarin yokuz
  5. 5.
    DHKP c linin cehapelileri sevinçten dört köşe yapan eylemdir. (bkz: kalpaklı deli).
    2 -6 ... teist
  6. 6.
    kudurun
    4 -1 ... kudurun
  7. 7.
    ulan sene olmuş 2018 nasuh mahruki ismine hala "yavudii, örmeniii" diye yaftalayanlar var.

ulan bir troll bu kadar ciğersiz olmamalı...
    3 ... opus magnum revolution
  8. 8.
    yarmıştır..

hadi biz insanların modern yaşamasına neden olan atatürk dese anlarım, ki bu da mantıksız bir savdır, zira atatürkten önce insanlar istedikleri gibi yaşayabilmekteydiler, yani malum lagım farelerinin anlattıgı gibi baskıcı bir rejim yoktu yüz yıldır oldugu gibi..

adam vatanı kurtaran diyor yav ahahahaha, sanırsın babo 7 göbek türk..

hani yine atatürkçü olsun bişey demiyorum ama yeri çok yanlış, daha dogrusu övdügü nokta. neticede kendisi öz be öz türk degil, ha bu da sorun degil insan ırkını seçemez ama allah aşkına ittihat ve terakki ile taşnak partisinin bir zamanlar ki birlikteligi halan de süren birlikteliginde dahi böyle saçma ortak noktalar yoktu..

ahahaha diyorum başka bir şey demiyorum..
    -6 ... zargna
  9. 9.
    ermeni olsun, yahudi olsun farketmez, yeter ki bazıları gibi orospu çocuğu olmasın.
    2 ... 0fu0
  10. 10.
    nasuh mahrukiye ermeni diyen gavur dölü, soyu en kolay takip edilebilen türkler'den biridir o.
    adamın büyük büyük büyük dedesi 2. mahmut döneminde kaptan-ı deryalık yapan ali paşa.
    sakız adasındaki isyanı bastırdıktan sonra donanması kundaklandıgı sırada şehit olduğu için kendisine arapça yanık anlamına gelen mahrukizade ismi verilmiş.
    mahruki soyadı oradan. nasuh ismi de arapça ve nasuh tövbesi diye bir dua bile var.
    işte siz kapı gibi gerçekler varken osmanlı kaptan'ı deryasının torununa ermeni diyecek, ingiliz shakespearinse şeyh pir adlı bir müslüman olduguna inandırılacak kadar cahil cühela takımısınız.
    5 ... sb has left the building