1. 1.
    nasrettin hoca gölde balık tutarken bir 70 lik açmış. yanında mezesi yoğurdu falan derken hoca iyiden iyiye keyiflenmiş.

o ara köylünün biri oradan geçerken hocayı görmüş. köylü, "hoca ne yapıyorsun burada böyle" diye çıkışınca nasrettin hocanın panikleyip ayağa kalkarken mezeleri yoğurdu falan göle dökülmüş.
    köylü tekrar "hocam allah aşkına ne bu vaziyet ne yapıyorsunuz" deyince nasrettin hoca, " görmüyor musun bre zındık göle yoğurt çalıyorum" demiş. köylü, "aman hocam göle yoğurt çalınır mı hiç tutar mı" diyince hoca " ya tutarsa?" demiş.

herkes bu olayı nasıl dinledi bilmiyorum ama bize zamanında dayım böyle anlattı.
    8 -5 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    Eğer o yoğurt tutmuş olsaydı o zaman fabrikasyon üretim başlardı. Hoca patentini alır paraya para demezdi.
    3 -2 ... sessiz geveze
  3. 3.
    nasrettin hocanın 0 iq oldugunu gösterir.
    3 ... ruskekosu
  4. 4.
    nasrettin hoca nın göle yoğurt çalması
    9 ... feslemegen
  5. 5.
    hoca olduğu için ıq 0 .
    1 ... yousef007
  6. 6.
    bir umuttur. bizde o da kalmadı.
    1 -1 ... hastavilla
  7. 7.
    Nasrettin Hocanın hatası aslında; göle maya çalarken ki ileri görüş yoksunluğu değil, kendisinden sonra gelen avel gençliği tespit edememesidir.
    2 -2 ... the ballad
  8. 7.
    aslında nasreddin hoca yoğurdu göle düşürmüştür fakat uzaklardan bunu gören cahil köylü olayın vehametine kapılıp koşarak herkese durumu farklı anlatmış ve nasreddin hocayı fenomen yapmıştır.
    ... karanligin ruhunda bir gece
  9. 8.
    Uykusuz kafayla saat 03.40 da başlığı g*te yoğurt çalması diye okuduğum ve kahkaha attığım durumdur.
    -1 ... uzunkartal