bugün

çaylakların google'a önüne ''uludağ sözlükte hemen'' koyarak arama yaptıkları cümle.
ekşi'de bir ömür beklenir, burada ise formata uygun 10 çaylak entrysi girmek yeterlidir.
msn de arkadaşlarla uludağ sözlük hakkında konuşulur ve sonucunda yazar olmaya karar verilir. hayırlı olsun.
halbuki ilk olarak " nasıl okur olunur " diye sormuş olsaydı, cevabı çok kolay bulurdu bu soruyu soran bünye.
yazar olmak isteyen bünyenin öylesine değil samimi sorması gereken soru. misal sözlük ortamlarında bir yazar başlığı tanımlar başlığı cevaplamaz.
valla ekşide bi ömür bekledim hala sıra gelmedi ama burda yüzüm gülücek gibi keşke ilk burayı deneseydim ah be ah.
ben daha onbirinci nesil çaylağım ve hala yazar olamadım.
Nasıl yazar olacağımı söyleyen olsa kötü mü olurdu?
Bir çaylak olarak gerçekten öğrenmek istediğim sorudur.
biz hala uğraşıyoruz bi resim koymak için illa yazar olmak gerekiyormuş yapcak bişey yok yazıyoruz her yere bişeyler.
Sadece ortamda takılın ve entry yazın. Tutabilecek başlıklar bulun. (başlık sallamayın kalabalık olmasın) zaten yazar olursunuz.
cidden merak ediyorum yeniyim buralarda sürekli düzgün şeyler yazıyorum. umarım ekşideki gibi bir ömür bekletmezler. hala bekliyorum orada da yazar değilim. yeter lan biriniz onaylasın artık şu yazarlığı.
ekşi pişmanlıktır diyeceğim fakat o kadarda haksızlık etmeyelim. fakat çok fazla beklemek gerekiyor ben çok eskiden beri takip ederim. o zamanlar inci modaydı ona üye olmuştum fakat sonra pek umursamadım. sanırım yazmak yerine okumak daha çok tatmin ediyordu. fakat artık tüm sözlükler hakimiyet kuracağım gibi görünüyor.
Oldukça zor olsa gerek.
Sürekli entry girmek gerekiyor.
yetkili arkadaşların süre veremiyoruz dediği olgu.
beni de yazar yap allahsız sözlük kriterlere uygun entry girmekten ciğerim soldu.
6 entry sonunda halloluyormuş diğer sözlüklere göre gayet kolay teşekkürler uludağ.
Kaliteli cümleler güzel sonuç doğurabilir burada.