bugün

Eğer bir gün blue beam gerçekleşirse altından abd hükümeti ve nasa çıkar.
Ben yer miyim lan manyak 3 yıl harcadım bunlara.
insanları oyalamak için sallayıp durduğu gerçeğidir. Evet.
Orası şaibeli ama kendisi amerikanin üzerinden güç gösterisi yaptığı bir proje.

Sonuçta dünyada pek böyle kuruluşlar yok dolayısıyla ne soyleseler itibar ediliyor bazı insanlar belki diyor.

Ama bunca yıllık Nasa nin elon musk la roket anlaşması yapması bana biraz saçma geliyor.

Yeniden kullanabilir roket hicbirinizin aklına gelmiyor koskocaman kuruluşsunuz ama dünku bebe elon un aklına geliyor bir tek.
Ve kalkip dünki bebe elon la nolur bize roket yap diye anlaşma imzaliyorsunuz sizin dusunemediginizi elon düşünüyor ve biliyor yani hmm üstelik o konuda eğitim almamasina rağmen.
Bilinen gerçektir. Nasılsa bakamıyoruz diye atıp tutuyor ibineler. Evet.
bunu elestiren herife elinde lazer mesafe olcer bulunan birinin oturdugu yerden nasıl mesafeleri olcebildiğini anlatması lazım tabi mallık genetik bir kusur olarak gecmemisse.
çoğu şeyi sallıyorlar mı bilmiyorum ama ne söylüyorsa inanmaktan başka çaremizin olmadığı gerçeğini biliyorum.

çünkü söyledikleri bilgiler ne olursa olsun, doğruluğunu tasdik edecek yada verilen bilgiyi yalanlayacak başka bir merci, kurum, oluşum yok. o yüzden ss yani. çok da şe yapmamak lazım.
evinde göt büyüten kişi söylemi.
donunu yıkamaktan acizlerin nasa'ya bok atması hadisesidir. cehalet çok güzel bir şey ya, her şeyi biliyorsun.
bre ayakkabında ki çıtçıttan, omlet yaptığın tavanın teflonunu bile nasa bilim insanlarına borçlusun gelmiş bura ahkam kesersin.
komplocu gerzekler iş başında. kendisi insanlık için ne yapmış acaba?
güncel Önemli Başlıklar