1. 1.
    he harcadım koca kurumu 12 saniye gibi bir sürede harcadım attım.

o ne lan öyle kafasına fanus tak adamı yolla füze at, uydu gönder milyon dolarlar akıt.
    hani nerde sonuç?
    lan kuruldugu günden beri ayda hayat varmı? sorusunun cevabını arıyor dürzüler aq daha 9 tane gezegen var lan, sıra ne zaman gelecek neptüne?

zaman zaman mars'a saran bu amerikan uzay kurumu, bu güne kadar dişe dokunur hiç bi sike imza atmadığı gibi adam gibi bir uzaylıda yakalayıp getirememiştir, uzaylı var mı? yok mu? onu bile bilmiyoruz.

ne sikime maaş alıyor bu nasa astronotları hem hiç bir iş yapma hemde hayvan gibi parayı her ay amerikanın ziraat bankasından çek, oldu paşam.

hem ne iş yaptıklarıda belli değil antenlerin, izleyen yok müdür yok patron yok başlarında kafada fanus, yer çekimsiz ortam akşama kadar daşşak kebabı.
    dünyaya dönüncede işte "kraterden örnekler aldık."
    yaraam yıllardır örnek alıyosun hani sonuç diyecek kimse olmaz mı ya.

bütün bunları geçtim füze atmak nasıl bir bok yemedir, sikik hani bi halt yiyemedin ne bozuyosun uyduyu yarın onunda amına koyacaksınız oynayacak bişey kalmayacak.

vel hasıl nasa denen kurum şu insanlığa bir prinç tanesi kadar faide sağlamamış, boş beleş işlerle ugrasan bir kurumdur.
    2 -1 ... cok gicik yaa
  2. 2.
    (bkz: shaq adamsa miami yi şampiyon yapsın)
    ... ahengidar
  3. 3.
    (bkz: şimdi onlar düşünsün)
    ... elbette olsun
  4. 4.
    bilinen gerçektir. olmayan uzaylılar için milyon dolarlar harcıyorlar. evet.
    1 -2 ... oytunkaran