1. 1.
  Nasa nın çoğu şeyi olasılıklı cümle kurarak aktarmasından anlayabileceğiniz tespittir... şimdi bir kere ışık yılı kavramı acayip bir şey. Işığın bir senede gittiği mesefa?.. yani ışık saniyede 300 000 km giden bir şeyin bir yıldaki mesafesi. 9.5 x 10^12 km yapıyor... bakınız matematiğim şimdiden syntax vermeye başladı mk. Yani senin baktığın 1 ışık yılı mesafedeki yıldız gezegen vs o kadar km... sen nasıl gittin ya da nasıl analiz edebildin?.. biz hep geçmişe bakıyoruz şu an belki de hayat vardır... kim bilir? Yazık...
  -3 ... beyaz atletli trex
 2. 2.
  komplocu gerzekler iş başında. kendisi insanlık için ne yapmış acaba?
  1 -3 ... hastavilla
 3. 3.
  bre ayakkabında ki çıtçıttan, omlet yaptığın tavanın teflonunu bile nasa bilim insanlarına borçlusun gelmiş bura ahkam kesersin.
  2 ... alpertunna
 4. 4.
  donunu yıkamaktan acizlerin nasa'ya bok atması hadisesidir. cehalet çok güzel bir şey ya, her şeyi biliyorsun.
  2 -2 ... petrauskas
 5. 5.
  evinde göt büyüten kişi söylemi.
  1 ... cukunu avuclayan barbaros ii
 6. 6.
  çoğu şeyi sallıyorlar mı bilmiyorum ama ne söylüyorsa inanmaktan başka çaremizin olmadığı gerçeğini biliyorum.

  çünkü söyledikleri bilgiler ne olursa olsun, doğruluğunu tasdik edecek yada verilen bilgiyi yalanlayacak başka bir merci, kurum, oluşum yok. o yüzden ss yani. çok da şe yapmamak lazım.
  ... aeneskral
 7. 7.
  https://youtu.be/WUc-EXLdPjc
  ... erasmusluturkish
 8. 8.
  bunu elestiren herife elinde lazer mesafe olcer bulunan birinin oturdugu yerden nasıl mesafeleri olcebildiğini anlatması lazım tabi mallık genetik bir kusur olarak gecmemisse.
  ... abaninaltindakisopa
 9. 9.
  Milyon ışık yılı diye tabir edilen uzaklıkların tamamen sallama olduğunu ve ölçmenin imkansız olduğunu da anlatmak gerekiyor bazısına. 100 ışık yılı ötede bulunan bir cismi nasıl ölçtün zamanın yetmeteceği bir uzaklığı gerçekçi bulmak hayalperestliktir. Nasa nın her dediğine inananlar sorgulamazlar.
  ... ktm li aynasiz
 10. 10.
  Bilinen gerçektir. Nasılsa bakamıyoruz diye atıp tutuyor ibineler. Evet.
  ... oytunkaran