1. 1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2154830/+

  Mest eden paylaşım.

  Yaa şapşikk.
  5 -3 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  maşeallah!
  1 -1 ... sokar
 3. 3.
  Büyük resmi gören bir AKP'liymişim;

  Vayyy amua goduklarım, gözleri bizim topraklarimizda. Önce Sedat, sonra nasa. Olayları takip ediyoruz, şimdilik akp sayesinde böyle ışıl ışılsınız ama yakında kapatacaaz, diyolla. O uyduların Kıçına atlet sokarız, alayınız gelin.
  5 -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 4. 4.
  Bayrağımı sabah asarım artık, geç oldu.
  9 -3 ... yasak merve
 5. 5.
  Arkadaşlar hevesinizi kırmak istemem de NASA aslında bizi küçümsemiş. Bunun Türkçe meali şudur; hey ezikler, biz tepedeyiz ve size tepeden bakıyoruz. Gerçekten çok yazık.

  Neyse hobi olarak yine de bayrakları asın siz.

  T: ilginç bir paylaşım. ironik..
  14 -8 ... the rise of darkness
 6. 6.
  Erkeklerin Bi şe yapmadan önce yapmaya başladığı iltifatlara benzeyen davranış.
  başarısız toplum vatandaşı kompleksleri ile sarfedilen diğer yorumlara tam olarak katılmıyorum, teknik ve bilimsel olarak en azından. Ancak yine de pratikte o anlamlara ulaşmak farkındalık sahibi olmak demektir. Bu da olumlu bir şey. Olumlu olmaktan öte iyi olan şey ise ( ister kapitalist bireyler ister sosyalist bireyler olarak ) sahip olunan potansiyel ile hakkettiğimiz gibi yaşamayı, hep beraber istememiz olurdu. Tabi buna engel olan faktörler sadece istemsiz ve geçici şeyler olsaydı, bu iyi olana ulaşmış olurduk, bu zamana kadar. insanların, bilim, sanat ve felsefe de siyasi bir bakışa ve tavıra sahip olma alışkanlığına katılımı çok önemli. Aksi halde tüm toplumsal projelerimizi kırıp döküp elimize vermeye devam ederler.
  1 -1 ... falk
 7. 7.
  A haber mode on ;

  NASA gözünü istanbul'a dikti.

  A haber mode off.
  2 -2 ... sneeuwwit
 8. 8.
  istanbul'un kuzeyi tam parlamıyor ama tez vakitte el atılmalı. daha da güzel parlamak için oralardaki ormanlık alanlar derhal yerleşim yeri yapılmalı.
  2 -1 ... pezevenk malik
 9. 9.
  Cok haklisin NASA
  3.kopru benim icin de yok hukmunde.
  1 -1 ... bayandanazkullanilmis
 10. 10.
  Aslında bir yandan üzüntü veren bir tablo. O kadar ışık bir yerdede betonlaşmanın göstergesi. Şehirde büyük büyük parklar olsa, o kadar yoğun olmaz ışık .
  1 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir