1. 1.
    aşağıdaki fotoğrafta açıkça gözükendir:

https://www.nasa.gov/imag...captures-epic-earth-image

resmin hayali ekvator çizgisinin hemen sol altına bakarsanız bulutlardaki sex yazısını görebilirsiniz.

resim de eski mutlaka önceden de farkedilmişir, adamlardaki yüzsüzlüğe bakın.

sonra aslında aya gidilmemiştir hepsi amerikan derin devleti ve pentagon algı operasyonlarıdır dediğimizde komplocu diyorsunuz. bunlar şarlatan, bunlar emperyalist, bunlar terörist.
    7 -48 ... ibni maymun
  2. 2.
    sözlükteki cia ajanlarının eksilediğidir. lan sanki ben yazdım sex yazısını.
    2 ... ibni maymun
  3. 3.
    kolpa fotoğraf.
    bize dünyayı üstten basık diye öğretmişlerdi. top gibi değil öyle.
    geçin bunları geçin heheyt.
    anlayana.
    7 ... jimmy tudeski
  4. 4.
    seks nasıl skandal olabilir amk. Dünyada sekiz milyar insan birbirini sikmek için türlü entrikalar çevirip, yatmaya can atıyor.

Skandalmış sittirsinler. Uzay fantezileri yapsınlar, bize de canlı açsınlar.

Hatta astronot espri yapsın. Bir koydum uzaya uçtu diye. Uçmazsa skandal diyin amk.
    6 -4 ... olmasam da olurdu
  5. 5.
    Tebrik ederim büyük oyunu bozdun.

nasa da büyük sex skandalı

Beybi!
    6 -1 ... fistingci sahap
  6. 6.
    --spoiler--
    tebrik ederim büyük oyunu bozdun
    --spoiler--

(bkz: ne sandın yapraam)

kim ne derse desin bu büyük bir skandaldır. trump yakaladım sizi olum bu amerkanın çöküşünün başladığı gece olacak.
    1 -1 ... ibni maymun
  7. 7.
    fotoğrafta cidden sex yazıyor. hem de ters bir şekilde yazıyor. birileri yine bilinçaltımıza ters ilişkiyi sokmak istiyor. oyun büyük. siz hâlâ dalga geçin.
    5 ... tacettin limoncuoglu
  8. 8.
    Nasaya yatırıp mı sikmiş, ne olmuş aq.
    2 -1 ... isim bulamayan yazar
  9. 9.
    özel mesajlardan anlaşıldığına göre sex yazısını göremeyen mallar var. bakar körler için altını çizdim:

nasa da büyük sex skandalı
    2 -4 ... ibni maymun
  10. 10.
    (bkz: gerçek misin sen)
    4 ... slippin jimmy