1. 1.
  bir rehber ile açıklık getireceğim sorunsaldır.

  öncelikle 14 yaşında yakışıklı bir pıleyboy olarak sizin gibi ezik asosyallere vereceğim tavsiyeler;

  1- tespih sallayın, 5 vakit namaz kılan bir tip değilseniz tespih sallamanın bir amacı olmayabilir fakat eğer özgüvensizseniz tespih güzel bir aksesuardır, özgüvensiz insanlar sürekli bir şeyler ile oynama gereksinimi duyarlar, böylece özgüven eksikliğinizi yansıtmayacaksınız.

  2- kurtlar vadisi izleyin, mafya filmleri ve dizierini korkak, özgüvensiz insanlar çok sever çünkü bunları izleyince sert olduklarını düşünürler, sert hissetmek için kurtlar vadisi izleyin, içinizde korkak ezik bir keko yatıyorsa bu tam size göre.

  3- gülüm, balım, öşek gözlüm gibi iltifatlar kullanın, bu terimler türkçeye kürtlerden gelmiştir, bildiğiniz gibi kürt erkekleri de serttir, bunları kullanarak bir kürt gibi gözükebilirsiniz, kadınlar bunu sever, ''cığanımsın sen can can'' gibi inanılmaz keko muhabetler ile kadınları tavlayın.

  4- fakir olun, fakir olmanın en büyük avantajı fakir edebiyatı yapmaktır, malesef sadece geri zekalı, anasız babasız kadınlarda işe yarayan bu taktik ile bütün geri zekalı kadınları tavlayabilirsiniz.
  öncelikle boş beleş salak bir işte çalışın, maaşınız falan belli olmasın, eviniz bok gibi olsun, doğalgaz falan varsa sökün, soba alabilirsiniz fakat dandik soba olacak, evde sıcak su akmayacak ve ev geniş bir yerde olmayacak. bu sayede kız sizi terk edince ''param yok diye dimi ühühü'' diye duygu sömürüsü yapabilir ve kendinizi acındırabilirsiniz.

  5-çocukları sevdiğinizi söyleyin, kadınlar çocukları sever ve bunu bir ortak nokta olarak görebilirler, fakat dikkat edin ülkede çocuk sevmek çok yanlış anlaşılıyor, özellikle kurtlar vadisi falan izleyince... vaz geçtim siz çocuklardan uzak durun amk, ne olur ne olmaz.

  6- kıllı olun, kadınlar kıllı erkeklerden hoşlanır, kıllarınızı hissettirin, eğer kılınız yoksa saç çıkarıcı serumlar ile banyo yapın.

  7- hedefiniz her zaman salaklar olsun, eğer beni dinlediyseniz hiçbir zeki kadın size bakmayacaktır fakat geri zekalıysa bakar, sadece aptal kadınlara yönelin böylece sizden ayrılacağı zaman ezik bir şekilde özür dileyip ''bi daha olmaz ühühü söz'' dediğinizde kabul eder.

  tebrikler artık sizde bir pıleyboysunuz, barlarda kadınlara yaklaşıp ''ateşli bir gece geçirmeye varmısınız bağyan'' diyerek kızları eve atabilirsiniz.

  okulda, işte ve minibüsde bu şekilde çok fazla kız kaldırabilirsiniz, bağyan demeyi sakın unutmayın.

  nasıl kız tavlanır sorunsalı
  -1 ... gold tab gibson