1. 3550.
    çok yorgunum
    her gunüm ayni ot gibi
    işe git eve gel
    yemek yap ye temizlik yap duş al uyu.
    yuzumu gulduren tek şey
    kedim.
    1 ... birkediannesi
  2. 3551.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2106900/+

Aynı ben.
    4 ... neler de bilirmis bu
  3. 3552.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2106905/+
    2 ... artreux
  4. 3553.
    Mutsuz gibi,
    Zaman üzmüş beni sanki...

Ve Biraz Ruhunu kaybetmiş,
    Yaşamayı unutmuş şimdi...
    7 ... isimsizin1i
  5. 3554.
    kendimi pıçakla parçalara ayırmak istiyorum.
    1 ... lidyanetya01
  6. 3555.
    beni yerden yere vuracak bir depresyonun eşiğinde gibiyim. çünkü hiç olmadığım kadar aktif bir dönemdeyim. birkaç haftadır sanki kendimin üst düzey bir versiyonu gibi her şeyi aynı anda yapıyorum kpss çalışıyorum, soru çözüyorum, hafta sonları sabahtan akşama kadar zoomdan ders anlatıyorum, hafta içi yürüyüş yapıyorum, her gün dükkanda satılması için tatlı yapıyorum, resim yapıyorum, okuyamadıklarımı storytelden dinliyorum, her gün her şeyi yapıyorum ama uyumuyorum.
    birden çökersem sanırım kimse kaldırmaz.
    3 ... noraliya 2
  7. 3556.
    Sabaha is var azıcık uyumam lazım yada bos ver bugün çalışmam olur biter. Rahat ve uykulu hissediyorum.
    ... zukertort
  8. 3557.
    istikrarsız ve başarısız hissediyorum. Bir şeyleri zorunlu olarak beynime kaydetmekten nefret ediyorum. Bunu yaptığımda aptal gibi hissediyorum. Ben anlamayı istiyorum. kendime kıymet veriyorum. Bu salakça belirlenen düzende yaşamayacağım. Yapmam gerekenleri asgari düzeyde yerine getireceğim. Ait olmadığım zaman ve sorumluluğun altında eziliyorum ama buna katlanmak zorundayım. Çok kötümser biriyim çıkış yolu bulamıyorum. Sürekli aynı adın be çizgide ilerliyorum. Bunun yararsız olduğunun farkındayım ama seçenek göremiyorum ve yaratamıyorum. Tam bir umutsuz vakayım.
    3 -3 ... mordorr
  9. 3558.
    Ateşli ve yerimden fırlamaya hazır.
    -1 ... kizlarin ayaklarinin altinda
  10. 3559.
    tarrak gibi. (bkz: hani şu saç tarananından)

hoşlandığım kadın için o görevi görüyorum zira.
    2 ... romantik sesli yazar