1. 1.
  entry nick uyumu.
  1 ... teflon
 2. 2.
  https://www.uludagsozluk.com/e/39258785/

  bu orosbuyu takipdeyim (nicki orosbu ayten)
  biraz daha arguman elde ederek şikayet edeceğim.
  ya cidden orosbu yada pezevenk.her iki ihtimal,
  daha cok gençlerden oluşan sosyal medyada zarar teşkil ediyor.
  benim vaktim bol.orosbu ayten.

  https://www.uludagsozluk.com/e/39259233/
  12 ... kutsal cesi 2
 3. 3.
  Hayat kadınlığı, çoğu durumda, gerçekten yıkıcı bir süreç içinde gelişmiş şartlar sonucu, insanların kendi ellerinde olmadan, başka bir şansı olmadan geldiği noktadır. Ancak son on beş yılda bu sektör artık bir kölelik zincirinden hizmet zincirine dönüşmüş nasıl ki modern kölelik denilen işçilik kapitalist etki sonucu herkesin kabullendiği bir sistem olduysa hayat kadınlığı da bir hizmet sektörü olmuştur.

  Üstünden yarar sağlama fırsatı olunan her şey kapitalist etki altındadır ve içinde bulunduğumuz sisteme derhal uyum sağlayabilir.

  Hayat kadınlığı hizmet sektörüne girmek istiyorsanız ilk önce bir hikaye yaratmalısınız. ikinci bir kişilik şekillendirmeli, kendinize bir persona yaratmalısınız. Sonra bu hikayeye uygun bir lakap bulmalısınız. Mesleki kişiliğiniz oluştuktan sonra hemen bir spor salonuna gitmeli ve uygun bedene sahip olana kadar spor çalışmaları yapmalısınız. Pelvik kaslarınızı da çok iyi eğitmelisiniz.

  Tüm bunlara hazır olduktan sonra ihtiyacınız olan şeyler basit: yeterince açık kıyafetler, uygun jargonla konuşabilme, sex pozisyonlarına hakim olma...

  Eğer bir kurum altında çalışmak istiyorsanız, 'ben evden işe gidip geleyim sabit gelirim olsun' diyorsanız bir kurumda çalışabilirsiniz. Yok 'ben bol kazanç, bol tehlike seviyorum' diyorsanız sokaklarda çalışabilirsiniz. Seçim sizin. Belinize kuvvet.
  1 -1 ... namazinda niyazinda ayten