1. 1.
    heyecanın hep tavan yaptığı sürükleyici finaller isterdim.
    ... salon beyefendisi
  2. 2.
    Başroldekiler örgüt yanlısı çıksın, en tehlikeli tiplerin aslında ta kendileri olduğu ortaya çıksın, finalde grup şeklinde birbirlerini döverek öldürmelerini isterdim.
    ... rabb in gordukleri
  3. 3.
    Finali ben söyledikten sonra ne anlamı var..
    2 ... yalniz olmiycem dimi
  4. 4.
    Sultanla Ferhatın evlendiği gibi bir dizi finali.
    ... iskocyali007
  5. 5.
    10 saniye figüranlık yapan karakterlerin başrolleri öldürdüğü, acı çektirdiği finaller.
    1 ... portatifbaskan
  6. 6.
    elif'in aslında ölmemiş tapınakçılar tarafından kaçırılıp 10 yıldır abd'de dondurulmuş olarak muhafaza edilmiş olması. finalde polatın karşısına çıkartılıvermesi. buna mütakiben polatın anlık afallamasında istifade eden tapınakçıların polat'ı öldürmesi ardından tapınakçıların elif'e toplu tecavüz uygulamaları ve son.
    3 ... sikiktosbaga
  7. 7.
    Dexter dizisindeki final beni şimdiye kadar en çok hayal kırıklığına uğratandır. Dexter dizi sonunda keresteci olmuştur. Evet evet gözlerime inanamıştım. Onun yerine finalde sarışın güzel kız arkadaşıyla bambaşka bir ülkeye gidip cinayet olaylarına bay ve bayan Smith profesyonelliğinde devam etmeleri güzel olurdu.
    1 ... sufferinq
  8. 8.
    Zekama saygı duysun. Tahmin hakkı tanısın dolayısıyla. Hadi canım dedirtsin. Kudurtsun sıradaki dizimi nasıl seçeceğim ne paklar beni diye.
    1 ... naziko
  9. 9.
    Arka sokaklara bir final isterim. Ne olursa olsun. isterse rıza baba deli hastanesinde bunları kurgulamış olsun.
    4 ... sensusbence
  10. 10.
    Walter white, jesse'yi öldürmeliydi bence.
    ... 29th