1. 35.
    Yazılı notları hep düşük olan fakat öğretmen ırkıyla arası iyi bir insan olduğumdan sözlüler tavandı işte okulun edebiyat yarışmaları olaylarına falan girerdim okula derece kazandırırdım ilk dört senem böyle böyle geçti taki son sene yani 5. Seneye kadar.. 75 diye not ortalaması mı olur diye uyanana kadar. Son sene full time çalıştım çalışma masasında. Üniversite öğrencilik hayatım ise yayıla yayıla grçiyor bakalım, akıbet ne olacak acep.
    2 ... sonhayalbukucu
  2. 34.
    çalışkan değildim ama derslerim hep mükemmel olmuştur . sadece 2 -3 kitap bitirerek fen lisesini kazandım öğretmenlerin hep en seviği öğrenciydim bir gün yazılıdan 40 ve 65 almıştım fizik hocası sözlülerime 100- 100 vererek arttırdı. ama beni genelde bedenci sevmezdi hep dersinden kaçardım. hiç yakın arkadaşım olmadı partilere festivalere katılmaz evde kahvemi içip kitabımı okuyup yatardım ki hala öğleyim mutluyum .
    1 ... blodreina
  3. 33.
    (bkz: beşlik öğrenci)
    ... judas
  4. 32.
    Çok sakin ve yavaş biriydim arkada oturmayı seven ve uyuması çok güzel oluyordu .
    2 ... bltiso
  5. 31.
    Başarılı ama fırlama.
    ... donepezil
  6. 30.
    Matematik ve fizikte geri zekalı, ingilizce ve tarihte profesordum.
    ... alexdeberk
  7. 29.
    defterimi hiç götürmezdim kitabımı da hoca bi şey yazdıracağı zaman sağdan soldan kağıt kalem alır kitaba geçince de kitabı olan birinin yanında otururdum yanımda okulla ilgili gereç almazdım çantasız giderdim derste uyur tenefüste alkol veya sigara çıkışta olursa kavga.
    ... randlpatrickmcmurphy
  8. 28.
    Bir iki defa yaramazlık yapıp kalan günlerde sen çok gözüme batıyorsundurum.
    1 ... napacuhh
  9. 27.
    Veli toplantısında ailemin utanç kaynağı olan bir çocuktum.
    1 ... il dentisto
  10. 26.
    Çok çalışkan değildim.
    ... flat head