bugün

(bkz: ipne qibin puşt qibin birşeyim)
Olduğum gibi.
tutarli. 7simde neysem 70imde oyle kalmayi hedefliyorum.
tutarlarsa tutarlıyım, tutmazlarsa tutarsızım.
Sıradan biriyim.
o kadar tatlıyım ama kimse farketmiyor.
Munzevi.
ruh hastası, garip, anormal, ileri derecede asosyal, mum ışığından, yağmur damlalarının cama vuruşundan, apartman boşluğundan gelen ürkütücü rüzgar sesinden zevk alan, profiterol aşığı, insanların genelinden uzak durmak isteyen, fazla duygusal, kitap ve gitar sever, metrobüsün yerlisi, zayıf ve esmer bir veledim.
Ayna ayna söyle bana nasıl biriyim ben acaba? Aynadan cevap bekleniyor geldiğinde bildireceğim. Böyle sorumu olur?

+Nasıl birisiniz?
-iyi sağol siz?

Yahu nasılsın? sorusuna bile kötü olsada iyiyim diyen insanlara nasıl birisi olduğunu sormak kafadan iyi birisiyim cevabını almak demektir zaten. Aslolan bireylerin nasıl birileri olduğunu sormadan çözmektir. Deneyin bence!
çekilmez.
çoğunlukla karamsar. bazen kendimi çok saçma şeylere gülerken buluyorum, garip birisiyim. Sessizliğimle korkutuyorum etrafımdakileri.
Biriyim. Birisiyim işte...
mutlu son katiliyim.
45 derecelik açıyla ve biraz gölgelik bir ortamda bakıldığında güzel sayılabilirim.
şanssızlığın sembolü olan daima mağdur biriyim.
işine geldiği zaman detaycı olan, zihninde her dem sıçramalar yaşayan, etrafa zararı olmayan, cesaret konusunda düzensiz, çevresine uyum sağlayan birisiyim.
Saf salak her şeye inanan.
Kızların lafa gelince aradigi erkek ozelliklerine sahip olan lakin pratige gelince hic alakasi olmayan tipte bir erkegim. Sessiz sakin birisiyimdir.
bunun cevabını benim vermem pek doğru olmaz sanki. taraf tutabilirim, tanıyan bilen ve bütün gerçekliğiyşe konuşabilecek insanların benim hakkımda vermeleri gereken cevaplar topluluğu olması daha doğru olur.
Çok iyi ve çok kötü huylarım var. Çok takıntılıyım. Kafamda senaryolar kuruyorum ve sürekli rahatsız oluyorum. Onun haricinde sempatik, cana yakın, anlayışlı ve insancılımdır. Bol bol empati kuruyorum artık.
(img:#1577507)
(bkz: yarrak gibi adam)
Sinirli ve karamsar.
iyi mi yoksa kötü biri mi olduğuna tam anlamıyla karar verememiş biriyim . bazen kendimi tebrik ediyorum bazen de çok adisin oğlum sen diyerek kendime serzenişte bulunuyorum .
aksi pezevengin biriyim nasıl olayım.
güncel Önemli Başlıklar