bugün

en az 10 dönüm bahçenin ortasında .
kira derdi olmasın yeter amk.
içinde her haltı olan bir teknede yaşamak isterim. tekne ehliyeti bile aldım.
Panik odası olsun isterdim. Filmlerden görüp özeniyoruz. Bruce wayne gibi gizli mağara veya teknoloji üssü de olur.
Bahçeli fena olmaz.
görsel
Ev kendi kendini temizlesin yeter.
Yaşamak istediğim evi aldım. Artık kirada yaşamak istiyorum.
Şöyle 1+1 minik güzel manzaralı bir evde yaşamak isterdim bi de kedim olsun isterdim.
muğlanın güzel bir köyünde kocaman camları olan havuzlu etrafı ağaçlarla çevrili temiz hava kuş sesleri ve rüzgarın ağaç yapraklarında çıkardığı hışırtı seslerinin olduğu bir ev

terasında rahat koltuklar olsun
mutfak terasa açılsın havuza karşı olsun
içi sıcacık olsun böyle boğmasın

sarı yavru kediler dolaşsın ortalıkta kırmızı pofuduk ev botlarımı giyip manzaraya bakan kocaman penceremin önündeki sandalyeme oturup onları seveyim

bakınca yeşil tarlalar ve az uzakta bir yerlerde de deniz görünsün istiyorum.
ha köyden de bağımsız olmasın tabi meydandan yapalım alışverişi komşularımız olsun
küçük tatlı telaşlarımız olsun.
içinde karım olduktan sonra hiç farketmez. tüm evler yuva olur benim için.
buraya güzel bir ev fotoğrafı koyabilirdim. ki doğa içinde evleri de çok severim ce kolayca bulup koyabilirim. ama şunu fark ediyorum ev ne kadar güzel olursa olsun o evde tek başına olduğun sürece hiçbir zaman o evin tadını çıkaramazsın. o yüzden aile dost yada sevgili biri olmadığı sürece tadi eksik bir yemek yada tatlıyı yemeye benzer o evde yaşamak.
içinde yemeği temizliği yapan biri olsun yeterli .
Kirasını ödemediğim bir evde yaşamak isterdin.
Bütün dünyanın benim evim olmasını isterdim.siz zaten Mars'a arkadaşlar.
Yok o kadar açgözlü değilim şakaydı.sadece nerde durmak istersem orada durabileceğim bı karavan.bi zahmet ısı yalıtımı sağlam olsun.
görsel
üşengeç biriyim ben.. burada her şey bir arada
Öncelikle evde ne kadar ses yaparsam yapayim kimsenin duymadiği bir ev olmalı. Bir gökdelenin en üstten 5 katı benim olsa cok guzel olurdu. En üst katını yatak odası yapardim. Duvarları camdan olurdu ki kalktigimda tamamen şehir ayaklarımın altında olsun. Böyle yattığım zaman şehrin ışıklarını izleyerek uyuyayım. Yatağım ise yuvarlak olacak hemde kocaman. Sonra bir katı böyle hobi ve oyun odası olmali orda en guzel bilgisayar bilardo masa tenisi vs gibi eve olabilecek oyunlar olurdu. Bir katı ise misafir katı olmali böyle 10 kişilik yer olmasi lazim arkadaslarım vs rahat etsinler. Bir katı da normal salon gibi olmalı mutfagiyla birlikte yemek falan yediğim bir kat. Son kalan kat ise sinema katı olmali kesinlikle oraya direkt sinema sistemi yapacaksın. Evin iç dizaynı ise kesinlikle az eşya ama çok şık şeyler olmalı. Son isteğim ise bu guzel evde beraber yaşayacağım bir kız olmalı. Onsuz asla olmaz. Içimde öyle bir birikmiş sevgi var ki çok zor ama eğer birisi sevgime layık olursa inşallah sevgim ağır gelmez...
genel olan.
huzur dolu. o da istanbul'da zor...
ütüsü temizliği yapılsın da büyüklüğü manzarası falan sorun değil.
Sevdiğim kadınla mutlu huzurlu sakin bir evde pembe panjura gerek yok o olsun bana yeter.
"müstakil" cevabına sahip sorudur. 2 katlı olsun ve minnak bir bahçesi de varsa tadından yenmez. şöyle 2 metreye 5 metre civarı iyidir. 30 küsür senedir aynı evde ikamet edip bu süre zarfında apartmana taşınan 128 tane farklı insandan yıldık gayrı yıldık..
O yanımda olduktan sonra hiç farketmez.
Kitaplığı olan, sinema salonu olan, havuzu olan.
müstakil. şimdiki gibi bir ev işte. hayalimdi, gerçek oldu.