bugün

nickim olur kendileri ayrıca da hane yüzüklerin efendisi bilion ya orda hane yüzüğü almaya yarayan bi kılıç vardı evt işte o hane sonra o kılıcı elrond tekrar dövdü de aragorna ahan bu kralın kılıcı die verdi hatırladın? iste o kılıç Narsil
ikinci nesil yazar. hosgelmis kendileri.*
sözlüğün açtık sefkatli kollarımızı gel yamacımıza dediği ,hoşgelmiş yazar arkadaşımız
quantum fiziğibaşlığını şereflendirmesini heyecanla beklediğimiz yazar
elrond'un dovdugu yazar.* kilic gibi keskin, fizik gibi derin yazar.*
an itibarıyle bkz vermeye tövbe etmiş yazar olması ihtimali büyüktür
ikiye tek kalmis zavalli insan. iyiyle kotunun karistigi dunyada sessiz cogunluktan siyrilmaya cesaret edecek. ve fizik, metafizigi bulacak, ama nerde?
Mükemmel insan, süper karakter, zeki adam
(bkz: kendini övmeyi seven insan)
(bkz: aaa benden bahsediyorlar)
(bkz: kuantum fiziği)
(bkz: kendi nick altına yazan yazarlar)
ilk gördüğümde aha bursada kafadar biri buldum sonunda dediğim insan,sınıf arkadaşım,beni yüzüklerin efendisi cahilliğimden kurtaran,bob marleyci,fizikçi,zeki insan.
"still sharp" olan yazardır.*
doğru söz, eğlence , kıvrak zeka narsil'i tanımlayacak kelimeler arasında.fizikçi arkadaşımızın yazılarını merakla beklemekteyiz. * * * *
(#114765) entrysiyle bana bir yerden bu entry tanıdık geliyor dememe neden olan yazarımızdır kendisi. * * yazılarını ilgiyle okumaktayız. okudukça daha da okunası yazar.
fizik öğrencisi olan, kısa sürede çok sevdiğim, içten, samimi yazarımız. ailecek takip ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz *
(#148487) nolu entryi okuyunca kendimi esefle kınadım. beni ne kadar iyi gözlemlediğini ve gözlemlerini mükemmel şekilde lanse ettiğini gördüğüm, yalın bir anlatım tarzı kullanan, takım tutan ama sırf takım tutmak için tutan *, bilgisayara zaman öldürgeci diyen, bakırköylü ve tam bir istanbul sevdalısı yazarımız. kendilerini takip etmeye devam ediyoruz * * * *
uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesi'inde bulundu. tavla oynayanlardan biriydi. sonuçlar sır gibi saklanacak. * * çok muzur bir gülümsemesi var. tanışmayanlar muhakkak tanışsın. mükemmel kelimesi bile onu tanımalamak için az *
kıskanılası saclara sahıp olan, zarlar ıle arası pek ıyı olmayan, samımı fızıkcı kısısıdır. KA bar zırvesını onaylayan tek arkadas olmustur. Olmadı beraber takılırız, bır kac yazar alımı yaparız *
uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesinde tanıştığım, nickini dayak yiyen bir kılıcın adından alan, halı saha maçında da arkadaşlığımızın pekişeceğine inandığım yazar.
sevgili sınıf arkadaşım, dünyada tanıdığım en şeker insanlardan biri , benimde yüzüm gülüo onu görünce.. giyimi, saclarıyla kişiliğiyle, tam bi cılgın * ama bi o kadar da kibar bir insan ... *
özlenen uuser. nerelerde, ne yapıyor bilinmez ama merak ediliyor.
gönderdiği özel mesajla buralarda olduğunu söyleyen, online listesinde adını görünce mutlu olduğum arkadaşım *.
entry konusunda ilk bir haftasında iyi bir ivme kazanmasına ragmen, o ivmeyi pek fazla koruyamayıp çeşitli etkenlerden (okul, hayat, sıkıcı sözlük...)dolayı sözlüğü ihmal etmiş öyleki 5 aydır 450 entry ile 490 entry arasında gitmekteydi kendisi sonunda 500 entryi gördü bu entryyi de bütün yüzsüzlüğü ile kendisine yazmaya karar vermiştir hayırlı olsundur.hala hayattadır herkese de selamları vardr...
sözlükte ilk tanıştığım sempatik yazarlardan. ayrıca saat 23.58 de benim doğumgünümü kutlamıştı. sözlüğe çok girmediğinden bu online fırsatını değerlendireyim bir de birinci yılını kutlayayım dediğim yazar.
(bkz: sen beni tanımazsın ben seni tanıyorum) *
insanın hayatı boyunca başına gelebilecek nadir güzelliklerdendir. yaklaşık 6 senedir hayatımın engel olunamaz, karşı konulamaz en değerli üyesidir. gençlik çağlarının tüm çılgın hatta, normal insanlara nazaran çok aşırı çılgın anılarının başlığıdır o isim. hadicidir. hayatımın en büyük deneyimini paylaşacağım, hayatının en büyük deneyimine eşlik edeceğim yawrumdur.
sindarin dilinde nar "ateş" ve thil "beyaz ışık" kelimelerinin birleşiminden oluşmuş, anlamı "kırmızı ve beyaz ateş" olan kılıçtır. kılıcı elrond değil, ilk çağda yaşamış en yetenekli cüce demircilerden Telchar dövmüştür. elrond'un yaptığı kılıç ise narsil'in parçalarından dövülen anduril'dir.
ay ve güneş ışığı ile parlatılmıştır; bu yüzden ismi "beyaz alev" dir.**

kabzasında elf rünları ile*; "Benim adım kudretli narsil, Beni Telchar Nogrod ta yaptı" yazmaktadır.