bugün

insanın arada bir kıllandığı sorunsaldır.

şimdi bakıyorsun bilmem nerede şu kadar hap, şu kadar toz yakalandı diyor. teşhir ediyor. iyi, güzel ancak bu yakalanan mallar sonra ne oluyor?

imha ediliyor denecek ama pek inandırıcı gelmiyor bana. sanki bu torbacılarla narkotiğin bir bağı olabilir mi?

malum artık kimseye güven yok bu devirde..
akla tek bir cevap geliyor:
bütün teşkilat mesailerden arta kalan zamanlarda takıkılıyorlar.
sonra da gelsin orantısız kuvvet gitsin polis terörü.
olan cigara kafası yaşayan garibanlara oluyor.

(bkz: şartlar eşit değil kardeş)
bülüklerine daşşaklarına sürüyorlar.

napıyorlar abisi iççek halleri yok ya tabii ki yakıyorlar. hey allaaam yarappem.
Yakıyorlardır.
polislikte en çok para kazanan teşkilatın ele geçirdiği malları ne yaptığı çıkmazıdır. narkotik şube elemanları uyuşturucu kullanan ya da satan şahıslarla pazarlık içindedir kanımca dostum. bunlar maddeyi kullanan ya da bulunduran şahsa ya bana şu miktar para vereceksin bunu rapor etmeyeceğim ya da doğru hapse hangisini seçersen gibi alternatif yöntemler sunarlar. eee tabi uyuşturucu kullanan ve satan kişi isterdiği miktarı birkaç gunde çıkarabileceği için parayı seçiyor. tamamen düşüncemdir. hiçbir şekilde şahit olmadım. ama insan düşünmeli.
imha ettiklerini biliyorum ve ınp den aldığım bilgiye göre hiçbir polis dizilerdeki gibi dişine sürüp test etmezmiş uyuşturucuyu. Tahlile yollarlarmış.
Ek iş olarak narkotik polisi olan torbacı arkadaşlar aralarında bölüşüp dağıtıma çıkıyorlar.
Yakılıyor kaçak sigaralar gibi ütopya yaratmayalım...
tamamını imha etmedikleri kesindir.
ne kadar kamuoyu tarafından imha edildiği sanılsa da bence öyle değil. bilirsiniz her kasada bir çürük elma misali bunları satıyorlardır. tabi bu benim fikrim.
kendileri kullanıyor, malı daha sonradan sokağa sürüp ek gelir elde ediyor* göstermelik bir kısım da yakılır.
(bkz: Cuppa cuppa kop kop tayfa)
çoğu ilaç sanayinde kullanılır işe yaramayan yakılır...
Tabi ki milyon dolarlık ürünler imha falan edilmiyor. Satışın yasal olduğu ülkelere açık arttırmayla satılıyor.

Kaynak mütög.
Tamamı imha edilir kaçak sigaralarda olduğu gibi imha işlemi tutanağa bağlanır sonrasında tabiki gerçekte neler olduğunu kimse bilemez fetöcüler kullanmış olabilirler yada iç anadolu şebeke suyuna karıştırılıyor olabilir zira o kafaya ulaşmak zor.
serbest olan ülkelere satılmalı.
Güvenli imha.
Saçma sapan konuşmayın la. Artanlari evlerine götürecek değiller. (bkz: #23766930)
(bkz: oo bakıyorum da keyifler yerinde)
(bkz: hadi evlat ver o kokaini bana)
Yakıp ziyan edeceğine (ki ben tamamen yeşilaycıyım), diğer ülkerlere gizliden pazarlasalar da ülke biraz refaha kavuşsa.
Kurumsal olarak imha ediyorlar. Ama içen memurları vardır.

Sene 2009. Antalya selekler çarşısı'nın karşısındaki parkta, falezlerin üzerinde dalga döndürüyoruz. Pat orta yaşlı bir abi geldi. Beyler dedi, katılabilir miyim? Buyur abi dedik, ona da dönüyoruz dalgayı. Sağlam bi 5'li yapmıştık zaten, rahat bi 20 dakika döndük. Neyse dalga bitti. 10 dakika falan geçti, bu var mı başka? Falan diyor. Dedik olmaz mı, sen dur daha gece yeni başlıyor. Çat açtık nevaleyi, tohum ayıklıyoruz. Bu bi çıkardı kimliği, kocaman narkotik yazıyor amk. O saniye ayıldık hepimiz. Abi götünü yiyeyim ayakları tabi. Bırakın dalgayı siktir olun gidin burdan dedi, eyvallah dedik. Giderken bi şans 'abi şimdi bizim kafalar açıldı, az bişey alsak içinden' dedim, 'illa gel bizi sik diyorsun di mi' deyince de hiç uZatmadık, yürüdük gittik amk. Sabaha kadar ne içmiştir o dalgayı, içimde hala ukde.
Bir miktarı Yanında bulunan x kod adlı köpeklerin eğitimi için kullanılır.

Geri kalanı emniyet müdürü emri imzalı halinde imha edilir.
Bazılarının ceplediğini duymuştum. Ben olsam ben de öyle yapardım.

Bunlar da bizim gomserim.
Video kaydı alınarak,yakılarak imha ediliyor.
havanda dövüp soteye az miktar ekliyorlar.