bugün

narkotik baskını gibi senin aşkın
yat yere yat yere yat yat yat!

şeklinde sözlere sahip bir tür ankara oyun havasıdır.
görsel
http://alkislarlayasiyoru...skinli-ankara-oyun-havasi
zamanında babam ve arkadaşları ile katılmışlığım olan baskın. atraksiyon dolu.

çankayada bir bar. uyuşturucu ticareti yapıldığına dair alınan ihbar neticesinde basit bir operasyon olacağı düşünülerek babamın beni de dahil ettiği olay. bir polis abiyle bara girdik. içki meyve suyu söylendi. gerekli bilgiler paylaşıldı. takip edilen şahsın içerde olduğu bilgisi dışarıda bulunan babamlara söylendi ve 5 dakika sonra babam ve beraberindeki 7-8 kişi birden içeri daldı. hiçbir şey olmamış gibi kimlikler toplandı. gbt sorgulaması yapıldı. takip edilen kişi ile birlikte 2 kişi ve mekan sahibi alındı. daha sonra mekan o gece kapatıldı. sonrasında ne oldu bilmiyorum lakin eğlenceliydi.
Narkotik operasyonu; yat yere, yat yat yat.

Fuhuş operasyonu; kalk ayağa, kalk kalk kalk.
bir gün topkapı'ya geldik saat sabahın 6'sı. şoföre canip ustanın oraya çek dedim. çekti. Tam lokantanın önüne geldik bi baktım bütün ajanslar orada. noluyor lan dedim. olandan biteden haberimiz yokmuş meğer. canip usta'nın olduği binaya narkotik operasyon yapmış. tam arabadan inerken çocuk aşağıya silahını attı. sonra bir iki hap bir iki kokain buldu polis.

şafak baskınlarında gerçekleşen takip sonucu gelişen baskınlardır.
istanbul'un varoşlarında basık damlı, alelade bir sıvanın üstüne Abidik gubidik parlak yağlı boya vurulmuş evler vardır. Bir Marshmellow şekeri pembeliğindeki bu duvarlar Hansel ve gratel masalındaki şekerden evler gibi tatlı görünür. işte o evler dış görünüşünün altındaki sosyolojik şirinliğine inat dünyanın en acı yazgısını taşır.

ilk gençliğin heyecanıyla cezaeviyle tanışan bir adam, o adamın mahalle arasındaki parkta çekirdek kola seremonisiyle tanıştığı karısı. Kadının cezaevindeki adamı beklemesi. Kavruk vitaminsiz, teni esmerimsi yeşil renkli adamın parmak genişliğindeki façaları. Bir zamanlar çok güzel olduğu anlaşılan kadının baygın gözleri, dağınık saçları ve eprimiş taytının üstünden taşan hamilelik çatlağı izleri taşıyan göbeği. Çok zayıf bir kız çocuğunun ortamla aşırı tezat neşesi.

Su birikintileri, bordür taşları ve deli kızın donu gibi yamalıklı parça parça asfalttan mahalleye giden ince yol. Dışında Doğu ve güneydoğuda katledilmiş polis memurlarının isimleri yazan 12 tonluk zırhlı araçların içinde çam ağacından mamul mke Kırıkkale ibareli mühimmat sandığından tüm şarjörlerine robotik hareketlerle 5x56'dan 9x19'a geniş bir skalada mermi doldurmakta olan polisler.

Kadının ruhunda ızdırap, salçalı ekmek kemiren kız. Yeşilimsi esmer tenli kavruk adamın dayanılmaz eklem ağrıları, bir fiş mal için evveliyatında satılmış televizyon. Sonraki fiş mallar için satılan baygın bakışlı, dağınık saçlı, diz yerleri eprimiş taytın üstünden Acıbadem kurebiyesi görünümlü göbeği taşan kadın. Yaşasın babam yine eroin içecek diye sevinip pipet getirmeye koşan zayıf kız çocuğu.

Alacakaranlıkta zırhlı araçtan inen tüfeklerini sırtlarına aşmış polisler, en önde üstünde mermi izleri olan yarım adam boyu kalkan taşırken kalkan üstündeki yarım karışlık zırhlı camın arkasından ecstasy pembesi eve bakan polis. O polisin arkasında balyoz, murç, koçbaşı taşıyan başka polisler.

içerde bir fiş mal için bilmemkaçıncı defa satılan donuk bakışlı kadın. Titrek elleriyle yanmayan çakmakla folyo ısıtmaya çalışan yeşilimsi esmer tenli kavruk adam. Bacakları olmayan barby taklidi bir bebeğin saçlarını okşayan zayıf kız çocuğu.

Sessizliğin bekaretini bozan mekanizma sesleri. Bir polisin aç kapıyı polis diye bağırması. Diğer evlerden aralanan perdeler, aralanmayan kapı. Koçbaşının bismillahla kapıya inmesi. Kapının yine açılmaması. Deminki tevekkülün yerini artık küfrün alması. Murcun Demir kapının iki kanadı arasına sokulup esnetilmesiyle dilin kırılması, et ve kemiğin çeliğe karşı bilmem kaçıncı galip gelişi.

içerde bağrışma, kapağı açılmamış küfürler, ağlamalar. Artık damarlarından kan çekilmiş, gözlerinin feri gitmiş adamın eline kaptığı kör bıçağı zayıf kız çocuğunun boğazına dayaması, saçları dağınık baygın bakışlı kadının bir nevresimle ar yerini kapaması, alelacele pantolonunu kucağına alıp duvar dibine sinen bir başka adam.

Sonrasında esasında Çelik görünümü vermek için jant kapaklarını tutturmaya mahsus plastik kelepçelerle elleri arkadan bağlı, başı eğik diz çökmüş iki adam. Ağlamak artık kaderi olmuş dağınık saçlı kadın. ilk korkuyu atlattıktan sonra tüm saflığıyla Evi arayan polislere bebeğin bacaklarını bulursan bana verebilir misin diyen zayıf kız çocuğu.
dinlerken beni çok eğlendiren şarkı.
narkotik baskını gibi senin aşkın, yat yere yat yere yat yat yat
Allah belanı verecek senin, ne neşe bıraktın ne de tat
https://youtu.be/smRM0ZuHD8Q
Biraz önce kapımın önünde olan olay. Samsun kendine gel başgan. 3 tane torbacı sokakta yakalandı.
güncel Önemli Başlıklar