Instagramda öylesine gezinirken aykırı snaplerine denk gelinen öyle lazım olursa sikerim mantığıyla eklenen kızın verdiği cevaptır. Bakiyim şunu bir yokluyum yolu var mı hála diye geçirirsin içinden. Laf olsun diye naber napıyosun dersin... O kavurucu cevap gelir ansızın; yanıyorum der, yanıyorum...
(bkz: böbrek avi)
Diyaloğun üstünde ne var sorusuna geçmesini sağlayan evre. Dıştan yanmasa ise olay yalnış anlaşılma içten yanmasa ise ateşe yangın olursun zaten.
adana, urfa, hatay şehirlerinde yaşamaktadır. kediler kuşlar bile dile geliyor sıcaktan diyorlar.
söndürün madem, centilmenlik öldü mü ya?
sıcaklarla alakalı bir durum gibi gözükse de şehvet yönünden yanmasının gerekliliği akla gelir, neyse allah affetsin inşallah.
112'yi ararın!
Bir kova su ile yardim edilebilecek kızdır.
havanın sıcaklığından şikayetçi olan kızdır.
ben bunu yaparım hosuma gitti.
bunu dedikten sonra karşısındaki erkeğin dur seni serinleteyim demesiyle kızı ferahlatır ve sonunu herkes biliyor anlatmaya gerek yok.
(bkz: yanıyorum fuat abi)
olsa olsa itfayeci sevgili ile sevgilisi arasında geçen diyalog olur. ötesi bizi bozar azizim (:
Normaldir, havalar çok sıcak. Libidoyu doğrudan etkiler.
(bkz: esmiyor)

(bkz: nem çok nem)
anında uçağa atlar gelirim.
güneş kremi sürerim.
Söndürelim mi?

Tabi,tabiiiii...
sohbetin level atlamış olduğunu gösterir.
(bkz: hem de çırağan sarayı gibi)
tek kelime etmeden sılanın yan benimle şarkısı dinletilmelidir. sonrası curcuna.
Kıza deniz kenarında güneşlenirken mesaj attığınızın göstergesidir. Güneşleniyorum demek istemiştir ne fesatsınız arkadaş.
Ve işte o an koca yürekli ibrahim Tatlıses’in yardımsever çağrısı kulaklarda çınlar:
-söndürelim mii?
saçlarına yanan izmarit falan atılmış kızdır.

(bkz: yanıyorsun fuat abi)
hortumu bereketli bir itfaiye çağırmak gereklilik arz eder.
güncel Önemli Başlıklar