1. 1.
    kedi köpek gibi kiminle cinsi münasebette bulunduğuna bakmadan işini görmeye alışmış, evrim teorisi gerçekten bilimsel bir iddia olsaydı bilimsel kuralları tersine çevirip geriye doğru evrimleştikleri söylenebilecek insanların zihniyetidir.
    1 -4 ... tarafsiz taraftar
  2. 2.
    (bkz: nerde arayam mahmut ta mı arayam)
    3 -4 ... laz vegas
  3. 3.
    (bkz: ay siz hiç sex and the city izlemiyo musunuz)
    5 -1 ... wildr0se
  4. 4.
    Örneklerle anlatmak gerekirse, çoraplarını buzdolabında aramayan insan gibidir. Yoktur ki artık, kalmamıştır, vermiştir ki aramıyordur, biliyor çunku, ordakini başkasına vermişti, bu sefer arayışa geçiliyor tabi.

-namus nerededir arıyorum bi türlü bulamıyorum? ufff
    +bacaklarıjın arasına bak orda olması lazım
    -yok oraya bakmaya gerek yok, ordakini verdim çok iyi biliyorum, başka bi yerden bulucaz.
    +akıldadır de, ne bileym içindedir insanın de soyut şeyler kullan ki kanıtlayamasınlar aksini
    -iyi fikir..
    1 -1 ... ever
  5. 5.
    netekim namusu kafdağında arayan zihniyettir. akabinde şöyle de çemkirirler size;

-höst yobaz! ahlakı mini eteğe indirgeme!

-ahlakı iki bacak arasına indirgeme!

-ahlakı önüne gelenle beraber olmaya indirgeme!

-ahlakı etlerini teşhir derecesine vardıracak boyutlarda açık giyinmeye indirgeme!

-ahlak beynimdedir, bekaret bilmem neremdedir falan fıstık!

nedir sizin ahlak anlayışınız merak ediyorum yeminle lan? yani bir insan ne yaparsa ahlaksız olur? şimdi bana hırsızlık yolsuzluk deme kafanı kırarım! ahlaktan bahsediyorum ben! nedir ahlak anlayışınız sizin?
    ben söyleyeyim; sizin zihniyetinize göre ne halt yerse yesin bir insanın ahlakı sorgulanamaz!

son dakika editi: ne eksi mi ? canın sağolsun!
    5 -8 ... notre dame
  6. 6.
    genellikle orada yaşayan zihniyettir. bizzat gittim gördüm hepsi orada efendim.
    2 -3 ... morjivet
  7. 7.
    (bkz: nasa Nın mars ta namus araması)
    2 -1 ... grb 050904
  8. 8.
    Namusu bacak arasında aramayanlardan yakınan erkeklerin aslında bayanların bacak arasından bahsettiği başlık. Niyeyse erkekler kendi bacak aralarını asıl tutamayanların kendileri olduğunun farkında olmadan zırvalarlar. Bu konuları da bayanların namusu üstünden çok da namuslularmış gibi tartışmaya bayılırlar. Bıraksalar da kadınlar kendileri karar verse! Çok bilen erkekler keşke kendilerine uygulasalar bu yöntemleri de bakir olarak evlenebilseler! Haddini bil de şeyini tut.

(bkz: iki yüzlülük)
    (bkz: türk aile yapısındaki iki yüzlülük)
    5 -2 ... tinimini
  9. 9.
    (bkz: namusu dürüstlükte medeniyette aramayan zihniyet)
    ... yagmurbesleyen
  10. 10.
    yorum yapmayıp, kendi fikrindir hocam diyeceğim zihniyettir. hani evlenmiştir, boşanmıştır, ona kabul de, üniversitede veya lisede, sevdiğiniz kişinin başka biri tarafından sahiplenildiğini görmek, kötü bir şey olsa gerek.

evet, namus bacak arasındadır.
    3 -4 ... caucasus