1. 1.
  Sözcü yazarı Yılmaz Özdil in, Akit TV'deki olay sözlere karşı bugünkü yazısı.

  Özdil'in yazısının tamamı şöyle;

  “ Yobazın olmadığı her yer cennettir.
  Kadın yaktınız.
  Ozan yaktınız.
  Köpek yaktınız.
  Orman yaktınız.
  Yobaz varken…
  Cehenneme gerek yok” diyordu.

  *

  “Ben namussuz ateist görmedim ama, namussuz dinci gördüm, Türkiye'nin en önemli meselesi namuslu adam meselesidir, Türkiye'nin en büyük açığı namuslu adam açığıdır” diyordu.

  *

  “iyi insan olmak için müslüman olmak gerekmiyor, ama, müslüman olmak için iyi insan olmak gerekiyor” diyordu.

  *

  “Laiklik, sadece devletin dinden, dinin de devletten elini çekmesini sağlamıyor; din sınıfının dinini yaşamak isteyen kitlelere tasallutunu da önlüyor. Bu açıdan bakıldığında, laiklik dine en büyük hizmetin kurumudur. Ve laiklik, dindarların adeta huzur ve mutluluk gemisidir. Dinci sömürücüler laikliğe, esas bu ikinci anlamı yüzünden düşmandırlar. Çünkü onların kitleler üzerindeki şeytani hegemonyalarını kıran, laikliğin bu ikinci anlamıdır. Bu anlam, din bezirganlarının korkulu rüyalarının ve saltanatlarını yitirme kaygılarının esas sebebidir” diyordu.

  *

  “insanoğlunun en kahırlı bunalımları, Allah'ın araç yapıldığı aldatıştan kaynaklanan bunalımlardır. Kur'an'daki ‘Allah ile aldatılmayın' ihtarına rağmen, Türk halkı dinine olan derin saygısı yüzünden Allah ile aldatılıyor” diyordu.

  *

  Allah ile aldatmak; dinimizi, çıkar, koltuk, baskı, egemenlik aracı yapan bir sanayi koludur. işin esası bakımından, ne dini vardır, ne de imanı vardır. Onun dini imanı, Tanrısı, ibadeti, hep çıkarıdır, hesabıdır. Allah ile aldatanlar dokunulmaz, eleştirilmez bir tahakküm teolojisi oluşturmuşlardır. Türkiye'de bu teolojiyi egemen kılmak istiyorlar” diyordu.

  *

  “Mustafa Kemal devrimleri aklın prangalarını kırdı, bugün Türkiye'de Atatürk'e nankörlük yapanların Allah'ı kitabı olabilir mi?” diyordu.

  *

  “Türkiye'ye dayatılan tez, Allah ile aldatma, siyasal islam tezidir. iç ve dış hıyanetler Türkiye'de oynanan bu oyunda ne yazık ki başarılı olmuştur. Türk siyasetinin imansızlıkları, gafletleri, dalaletleri, nefsaniyetleri, ciddiyetsizlikleri, tutarsızlıkları, kirlilikleri, işi bu noktaya getirdi. Atatürk'ün mirasını yeniden tez yapabilmenin ilk şartı, işi buraya getiren Allah ile aldatma siyasetine son vermektir” diyordu.

  *

  “Sivil öldürmeye Etiler'den Nişantaşı'ndan Cihangir'den başlarız, TBMM'den başlarız” diyen tetikçi spikeri seyrederken… Bu yobazlarla ekranlarda boğuşan Yaşar Nuri Öztürk'ü ne kadar çok özlediğimi hissettim.
  Sizin de özlemiş olduğunuzu tahmin ettiğim için, adeta birer muska gibi daima zihnimizde taşımamız gereken sözlerinden bazılarını hatırlatayım istedim.

  *

  “Kindar nesil” yetiştirmek isteyenlerin en kritik hamlesi nedir derseniz… Pırıl pırıl Türkiye Cumhuriyeti'ni islam felsefesi profesörü Yaşar Nuri Öztürklerin aydınlığından, camiler kerhane yapıldı filan diyebilen sözde ilahiyatçıların karanlığına sürüklemesidir.

  kaynak;

  https://www.gercekgundem....ama-namussuz-dinci-gordum
  11 -12 ... true
 2. 2.
  her satırına imzamı atarım. yobaz en başta islamın olmak üzere herşeyin düşmanıdır, kanseridir.
  7 -5 ... noxeca
 3. 3.
  dünya yolsuzluk indeksine bakarak doğruluğu ortaya konabilecek laftır.

  ateist norveç, japonya, izlanda gibi ülkelerle ile türkiye'yi ya da müslüman arap kardeşlerimizin yaşadığı diğer ülkeleri bir kıyaslayın bakalım, kim daha namuslu çıkıyor.
  9 -5 ... ecinni
 4. 4.
  Allah akıl fikir versin.
  1 -2 ... kazangap
 5. 5.
  müslümanların iktidara geldiği ve devam ettiği yıllarda nasıl bir sıçrama yapmış ama yolsuzluk algısı değil mi? insan hayret ediyor.

  http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-38743141

  namussuz ateist görmedim ama namussuz dinci gördüm
  5 -2 ... ecinni
 6. 6.
  (bkz: yobazların ahlakı)
  4 -2 ... rumeli71
 7. 7.
  Aynaya da mı bakmadın?
  2 -3 ... huzuru kendi icinde bulan adam
 8. 8.
  işe geldiği yerden bakmıştır. Bu dünyada iyi olan sadece vicdan sahibi olup bu yönde hareket edendir. Ne müslüman ne hristiyan ne ateistdir.
  1 -1 ... usop kun
 9. 9.
  ateizmi övmeye çalışan ibretlik aforizma.
  2 ... jimmy tudeski
 10. 10.
  kafirlerde namusun n si bile yoktur . çünkü kitapların da böyle insanı insan yapan kavramlardan bahsedilmez .

  hayvandan hiç bir farkları yoktur . zaten hayvandan geldik diyorlar . daha ötesi var mı .
  3 -3 ... tiamat