bugün

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil in, Akit TV'deki olay sözlere karşı bugünkü yazısı.

Özdil'in yazısının tamamı şöyle;

“ Yobazın olmadığı her yer cennettir.
Kadın yaktınız.
Ozan yaktınız.
Köpek yaktınız.
Orman yaktınız.
Yobaz varken…
Cehenneme gerek yok” diyordu.

*

“Ben namussuz ateist görmedim ama, namussuz dinci gördüm, Türkiye'nin en önemli meselesi namuslu adam meselesidir, Türkiye'nin en büyük açığı namuslu adam açığıdır” diyordu.

*

“iyi insan olmak için müslüman olmak gerekmiyor, ama, müslüman olmak için iyi insan olmak gerekiyor” diyordu.

*

“Laiklik, sadece devletin dinden, dinin de devletten elini çekmesini sağlamıyor; din sınıfının dinini yaşamak isteyen kitlelere tasallutunu da önlüyor. Bu açıdan bakıldığında, laiklik dine en büyük hizmetin kurumudur. Ve laiklik, dindarların adeta huzur ve mutluluk gemisidir. Dinci sömürücüler laikliğe, esas bu ikinci anlamı yüzünden düşmandırlar. Çünkü onların kitleler üzerindeki şeytani hegemonyalarını kıran, laikliğin bu ikinci anlamıdır. Bu anlam, din bezirganlarının korkulu rüyalarının ve saltanatlarını yitirme kaygılarının esas sebebidir” diyordu.

*

“insanoğlunun en kahırlı bunalımları, Allah'ın araç yapıldığı aldatıştan kaynaklanan bunalımlardır. Kur'an'daki ‘Allah ile aldatılmayın' ihtarına rağmen, Türk halkı dinine olan derin saygısı yüzünden Allah ile aldatılıyor” diyordu.

*

Allah ile aldatmak; dinimizi, çıkar, koltuk, baskı, egemenlik aracı yapan bir sanayi koludur. işin esası bakımından, ne dini vardır, ne de imanı vardır. Onun dini imanı, Tanrısı, ibadeti, hep çıkarıdır, hesabıdır. Allah ile aldatanlar dokunulmaz, eleştirilmez bir tahakküm teolojisi oluşturmuşlardır. Türkiye'de bu teolojiyi egemen kılmak istiyorlar” diyordu.

*

“Mustafa Kemal devrimleri aklın prangalarını kırdı, bugün Türkiye'de Atatürk'e nankörlük yapanların Allah'ı kitabı olabilir mi?” diyordu.

*

“Türkiye'ye dayatılan tez, Allah ile aldatma, siyasal islam tezidir. iç ve dış hıyanetler Türkiye'de oynanan bu oyunda ne yazık ki başarılı olmuştur. Türk siyasetinin imansızlıkları, gafletleri, dalaletleri, nefsaniyetleri, ciddiyetsizlikleri, tutarsızlıkları, kirlilikleri, işi bu noktaya getirdi. Atatürk'ün mirasını yeniden tez yapabilmenin ilk şartı, işi buraya getiren Allah ile aldatma siyasetine son vermektir” diyordu.

*

“Sivil öldürmeye Etiler'den Nişantaşı'ndan Cihangir'den başlarız, TBMM'den başlarız” diyen tetikçi spikeri seyrederken… Bu yobazlarla ekranlarda boğuşan Yaşar Nuri Öztürk'ü ne kadar çok özlediğimi hissettim.
Sizin de özlemiş olduğunuzu tahmin ettiğim için, adeta birer muska gibi daima zihnimizde taşımamız gereken sözlerinden bazılarını hatırlatayım istedim.

*

“Kindar nesil” yetiştirmek isteyenlerin en kritik hamlesi nedir derseniz… Pırıl pırıl Türkiye Cumhuriyeti'ni islam felsefesi profesörü Yaşar Nuri Öztürklerin aydınlığından, camiler kerhane yapıldı filan diyebilen sözde ilahiyatçıların karanlığına sürüklemesidir.

kaynak;

https://www.gercekgundem....ama-namussuz-dinci-gordum
her satırına imzamı atarım. yobaz en başta islamın olmak üzere herşeyin düşmanıdır, kanseridir.
dünya yolsuzluk indeksine bakarak doğruluğu ortaya konabilecek laftır.

ateist norveç, japonya, izlanda gibi ülkelerle ile türkiye'yi ya da müslüman arap kardeşlerimizin yaşadığı diğer ülkeleri bir kıyaslayın bakalım, kim daha namuslu çıkıyor.
müslümanların iktidara geldiği ve devam ettiği yıllarda nasıl bir sıçrama yapmış ama yolsuzluk algısı değil mi? insan hayret ediyor.

http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-38743141

görsel
(bkz: yobazların ahlakı)
kafirlerde namusun n si bile yoktur . çünkü kitapların da böyle insanı insan yapan kavramlardan bahsedilmez .

hayvandan hiç bir farkları yoktur . zaten hayvandan geldik diyorlar . daha ötesi var mı .
Salakça genellemelerden kurtulsak artık. Şu iskandinav ya da avrupa devletlerini güzellemeleri de bırakın amına koyayım kaç norveç gazetesi takip ediyorsun da ahlak timsali ilan ediyorsun adamları? Çük kadar bakış açınızla dünyayı okuyormuş havalarını bırakın.
aynen öyle. özgecan´ın annesi, "kızım çok acı çekmiştir, keşke silahla öldürselerdi" dediğinde o bahsi geçen soysuzlar

"eee mini etekle minibüse biniyosan,tecavüzü, öldürülmeyi göze alacaksın !!" diye twittler atmışlardı.

onların sözlüklerdeki uzantıları da halen aynı şeyi etek boyu üzerinden sürdürüyolar.

bu kanıbozuk soysuzlar, "namuslu" adamlar olabilirler mi?

eğer tanımadığın bir kadını minibüste levyeyle öldürüp, kollarını, bacaklarını kesip, iz kalmasın diye vajinasını kamayla oyup, sonra da üstüne benzin dökerek yakmak, bunu savunmak "namusluluk" ise...

beni derhal "namussuzlar" arasına yazın, o namus dediğiniz şeyi de onlara söyleyin, analarının kukularına soksunlar !!
Mahallede şeriat isteyen dayıların hepsi DM den çocuğu yaşındaki kızlara yürümekte ama ateistler dini gereksiz bulup sadece iyi insan olmaya çalışırlar ateistler vicdan yönünden bakar olaylara dinin kişiden kişiye değişebileceğini düşünürler.
Bu sözün patenti yılmaz özdil’e değil yaşar nuri öztürk’e aittir doğru da söylemiştir.