1. 1.
    işte en korkulası kız çeşidi..ama normal tabi abi ben bakıre olmayan kızı istemem, bana söylemesınde gitsin diktirsin ama benım haberım olmasındiyen erkekler yaşadıgı sürece bu kızlardan daha çok çıkıcak karsınıza..
    (bkz: salakmısın be kardeşim)
    3 -3 ... çii
  2. 2.
    (bkz: yapma canım kardeşim yapma işte şunu)
    (bkz: kaşar taklidi yapan gravyer)
    1 ... rsbrnch
  3. 3.
    (bkz: az kaşardan tost çok kaşardan dost olmaz)
    3 -1 ... yesimimbenim
  4. 4.
    ilk günden,cinsel anlamda benden bir şey bekleme evlenene kadar uyarısını yapıp,hatta evlenene kadar beni öpemeyeceksin * diyip,güven kazanan sonrasında ruhuna işleyen kaşarlığa karşı koyamayıp,aşkım ya ben seni çok arzuluyorum,imam nikahı yapsak mı ki diyen,sonrasında ondan da vazgeçip ya eviniz ne zaman boşalıyor diye baskı yapan kız modelidir.terkedilmesi caizdir.
    2 -3 ... gazoz_kapagi
  5. 5.
    istanbulda fazlaca bulunan,gün gectikce sayısı hızla icten motorluk hissiyatına sahip müsvettelerdir.selpak gibi kullanıp atılması vaciptir.
    -3 ... karpuzkabugu
  6. 6.
    (bkz: kim inanır ki)
    ... no promise
  7. 7.
    örgü peynirinin rapunzel taklidi yapabilmesiyle eştir.ortak bi noktaları vardır belki ama en nihayetinde peynirler taklit yapamaz, yapsalar da pek başarılı olmaz.
    1 -2 ... karamuratbenim
  8. 8.
    ne göründüğü gibi olan ne de olduğu gibi görünendir. "senin kişiliğini sikeyim" diyebilirsiniz böylelerine. *
    ... planimdabuyoktu
  9. 9.
    çok erkeğin canını yakar. saf olanların tabii ki. dikkat etmek lazım.
    ... delicious
  10. 10.
    genelde dindar numarası da yapar arada. sora evrim yok bik bik bik. aslında haklılar evrilememişler.
    ... lapella