1. 1.
  namuslu kızın kazanacağı versus. Bir tarafta daha önce hiç sevgili yapmamış, ilk kez sevgilisi olacağı için utanan kız diğer tarafta sayısız erkeğin altına yatmış, inim inim inlemiş namussuz k*hpe. Seçim sizin.
  4 -2 ... piercingli gitarist
 2. 2.
  (bkz: kime göre neye göre)
  ... cacikli yumurta
 3. 3.
  bakire olmayan kızı *sayısız erkeğin altına yattığını* zannedenlerin yorum yapmaması gereken karşılaşma.
  ... myrica
 4. 4.
  bakire olmayan her kızı namussuz diye nitelendiren örümcek beyinlilerin yaptığı karşılaştırmadır.

  bir insanı namussuz diye yaftalamaktan daha şerefsizce bir şey var mı? insan müsfettesi bile değilsiniz...
  8 -3 ... richie pich
 5. 5.
  ilk sevgilisine veren kiz namuslu kiz oluyor ne kullaniyorsunuz merak etmiyor degilim.
  1 ... cobann
 6. 6.
  Namus kafada biter,sevgidir asıl önemli olan ama şuda var sürekli eski sevgilisiyle beni kıyaslayan bir kadında istemem.
  ... alonearrow
 7. 7.
  namuslu kızı neye göre, kime göre, hangi kritere göre namuslu gördüğü belli olmayan; bakire olmayan her kadını da orospu olarak gören at gözlüklülerin yaptığı karşılaştırma.

  namuslu kız: bizim ülkemizde, hiçbir erkekle temaz kurmayan, gözgöze bile gelmeyen, annesinin koluna girip pazara giden kızdır erkek milletine göre. ama bu sınıftaki kızlara da kezban der bu ahlak bekçileri.

  bakire olmayan kız: bakire olmadığı için zaten kız değildir, kadındır. her bakire olmayana orospu gözüyle gören, ama kendisine bakire olan kız arayan ahlak bekçilerinin hep peşinden koştuğu, ama eninde sonunda da kötülediği kadındır.

  verince orospu, vermeyince kezban desene sen şuna.
  2 ... ne buyurdugunu unutan zerdust
 8. 8.
  yurt dışında kadınlar genelde sevdi erkeklere birlikte oldu . yurt içinde gözü açılanın önüne gelene vere vere aldı isimdir. kısaca kadının namuslusu erkeğin delikanlısı her zaman iyidir
  ... ehveniser