1. 1.
  özellikle göt deliğine kadar kısa şort giyen mor saçlı ve ağızlarında bir özgürlük teranesidir süregelen "kolay" kızların durumudur. namuslu diye tabir ettiğimiz oturmasını kalkmasını bilen, sözlerini tartarak konuşan ve edep nedir haya nedir bile kız kesminden hep rahatsız olmuşlardır zaten.

  size bişe diyim mi özgür kızlar? bizdeki size karşı olan tek şey; heves. tek seferden sonra geçiyor yani.
  alkolün etkisi geçince, veya bikaç postadan sonra adam akıllı düşünmeye başlayınca yine hanfendi birilerini arıyoruz *
  kudurun or*spular.
  1 -6 ... picleme
 2. 2.
  dfsjkfsdkjfsdf buna gülüyorum ya. orospuymuş lol, tek atımlıkmış. hiç aklınıza gelmiyor dimi bir kızın bundan rahatsızlık duymuyor oluşu? bir kadınla erkek birlikte olunca neden kirlenen kadın oluyor? hoşuna gitmiş ki yapmış işte. erkek kadını ne kadar kullandıysa, kadın da onu o kadar kullanmış oluyor. çünkü takdir edersin ki peçete değil bu, kadın da cinsel birliktelikten bir şeyler hisseder. kadın da zevk alıyor. kuduruyorsunuz birileri istediği gibi keyfince yaşıyor diye he.
  5 -3 ... morethanevil
 3. 3.
  geldi özgürün biri de. biz diyoruz ki el yarrağına alışan kocasınınkini tanıyamaz bu daha diyor ki kadın peçete değil. he kanka hll spr dvm.
  -3 ... picleme
 4. 4.
  kimi çıldırttığı belli.her “erkek” içgüdüsü gereği evleneceği kadının ilk deneyimini kendisiyle yaşamasını ister, kudurun.
  -1 ... penald
 5. 5.
  her yiğit, ben adamım diyen her babacan velhasıl her anadolu çocuğu el değmemiş henüz koklanmamış bir kızın ilki olmak ister.
  gençliğinde hangi orospu evladının sikip attığı bile aslan belli olmayacak bir kızla birlikte olmak istemez.
  yıllarca bir öküzün seks kölesi olmuş olma ihtimali olan biriyle evlenmeyi savunanlar ancak ve ancak annesinin elinden başka bugüne kadar kadın eli tutmamış tipsiz, ekşici tipli yavşak adamlardır.

  düşünsene evleneceğin dilberi öküzün biri "hıaa hıaa" diyerek sikiyor. belki de "gocandan önce benden yedin di mi uhgg uhggg" diyerek zevkle sikiyor? "hadi biraz daha domal bakım şöyle" diyor belki de.
  belki de gülgüzelimiz "ya acıyor diyorum hayvan mısın? bak bidaha yapmam he" diyerek durumdan şikayetçiyken bile malesef kaçamıyor o öküzden.
  sonra gelip senle evlenecek he? seni haketmiyor kardeşim o. bırak mor saçlı kızları, bırak mini şortlu alkolik orospuları...
  bir dost tavsiyesi....
  -1 ... picleme