bugün

Ya nerde o zaman şeklinde cevap verilmesi gereken durumdur. Ha sen istediğine ver, orgy partilerinde dövdür kendini, sonra da bekaret deyince namus orda değil de. Ya nerde amk. Beyinde mi ? Imkanın olsa ordanda alırsın sineğin kızı...
or.spuluğu meşru olarak görenlerdir.
Haci ben yaparsam hiiic sorun yok ama is ciddiye binince amaaan bekareti olsun mentalitesine sahip kisi beyani. Onemliyse sen de ona gore davranmalisin. Caktiklariyla övünmeye gelince bayrak tutani olmak için yarıştıklarını da unutmamak gerek.
Edit: gözleriyle baktığında bile tahrik olma olayına ne der acaba bu kafalar??
namus iki bacak arasında mı bilemicem ama benim nickimde olmadığı kesin *.
namus erkek içinde kadın içinde iki bacak arasındadır @3 ün beyninin çalışma sebebine silkeyim. neymiş geçmiş değil bugünü önemliymiş be salak geçmişinde onlarca erkekle cinsel ilişki yaşamış bi kadının bi defa kendi bedenine saygısı yoktur sende salak gibi kendise saygısı olmayan bi kadını mı sahipleneceksin? ayrıca kim nasıl bir insansa nasıl bir geçmişi varsa umarım evleneceği kişide ona layıktır hem iyi hem kötü artık nasıl biriyseniz..
edit: sadece kadınları ele aldığım için özür dilerim erkek içinde aynı şey geçerli. zaten bulduğu her deliğe sokan adamlar bu namusmuş geçmişmiş bunları pek o muhteşem pipilerine takmazlardır.
iki beyin lobunun arasındadır diyorum bende.
Sakin olun gencler.olayın bir fizyolojik bir de pskyatrik etkilerini ele alırsak namus iki bacak arasındadır + namus iki beyin lopu arasındadır diyebilirik.
bekaret ahlaktadır bacak arasında degil.hele ki yeri geldiginde sunla soyle seyler yaptım diyip arkadas ortamında bunu anlatan bahsettigin kadınlardan bi farkı yoktur.once igneyi kendinize batırın bekaretini kaybeden kızlara laf etmeden once kendinize sorun bu soruyu ''acaba ben ne kadar namusluyum?''

yalandan bi bayan benimle 1 gecelegine zaman gecirecek biri varmı dese sözlügün yarısı 12.tabur komutanlıgı olur.