bugün

namusu götünde olamayan bakire kıza yeğdir.
zavallı kızdır. aga şimdi kimse kimseyi kandırmasın da valla öteki tarafta öyle demeyecekler.
+ya ben akılda biliyordum amaa..
*alın bu kızı alın alın..pis..
-tamam kaptan.
+yaa.. amaa.. benim arkadaşlarım falan hep öyleydiler yani.. onlar, onlara ne olacak. onlarda girsin cehenneme(anında satış gerçekleşir)
cezası kendinedir tövbe edip tekrar etmemelidir.
oral seks yapip bakire oldugunu sanmasindan iyidir.
bu başlıkta bi eksiklik var. formata aykırı izmir olmazsa olmaz.
(bkz: namus beyindedir deyip zina yapan izmirli laik kız)
Namusu doğru yerde arayan ve bulan kızdır. Beyin namussuzlugu tüm insanları etkiler dinsiz de yapar vatansizda.
Namusu bacak arasında sanıp her turlu boku yiyip ben namusluyum ayaklarını bırakın beyin yoksunlari sizi!
Zinaya gelince o kadınla kukusuyla ve allahla olan meseledir. Hiçbirimizi etkilemez bağlamaz.
Beyni olmadığı için kendine namussuz diyen kız(!)dır.
beyin ölümü gerçekleşmiştir dolaylı olarak namus da kalmamıştır. tecavüze uğradığında konuşma hakkı bulunamaz mantık olarak tecavüzcüsü beynini zorlamamış olmaktadır. elbette.
savunduğu görüşe göre tutarlı davranmış kızdır.

sevgili yazarlar senin ahlaksızlık gördüğünü, o birey ahlaksızlık olarak görmüyorsa sana laf etmek düşmez. sen hayatına bak, yaşamına bak.

edit: burada " savunduğu görüş" ten kastım laiklik değil namus beyindedir görüşü.
namus bekçisi alımları yapacağı zaman sana haber edecek olan kız.
Namus tesettürdedir deyip kapanan, sonra da kıyıda köşede anal yapan kızdan daha namusludur.