bugün

kadın-erkek farketmez, bunu diyenlerin tümü bir boklar yemiştir.
her türlü baskıya kulak tıkayan tiptir.
(bkz: deneme yanılma yöntemi)
karısı olacak kızı bana yollasın ilk ben düzeyim sonra o evlensin. nasılsa bacak arasına göre bir şey yok.

not: eksileyenler eşlerini göndereceği zaman özel mesaj atabilir hemen yanıtlayacağım.
o bir bok yiyeceğiniz adamlar-kadınlar olmasa nasıl tecrübeli heybetli türk erkekleri egolarını şişirecek merak konusu. hala sevişmeyi, seks yapmayı bir bok yemek sanan zihniyet komik. namus beyindedir. gerisi hikaye.
aklı başında olan insandır.

yıl olmuş 2011, millet uzaya gitmiş, hâlâ her bakire olmayan kızı genelev çalışanı zanneden tipler var. ulan sevişmek ayıp mı?
(bkz: namusun iki bacak arasinda olduguna inanmayan kisi/#13725015)
suçluluk duygusunu bastıran söylemler.
olay sadece seks ile ibaret değildir. hatun kişisi sizden önceki erkek arkadaşıyla yatmışsa ve daha sonra sizinle sevgili olmuşsa ve siz ilişkinizi evliliğe götürmek isterseniz aklınızda acaba hala onu seviyor mu gibi sorular belirmeyecek mi, bir şüphe sizi kemirmeyecek mi daima? hayır kemirmeyecek diyorsanız evet namus bacak arasında değildir. yok ben hep bir şüphe duyarım diyorsanız...velhasıl sizden önce başka birisiyle yatmamış hatun size güven verir.
(bkz: aldatan kadınların orospu olduğu gerçeği/#13293516)
Bu yazımda bir cümle var bununla ilgili.
Ben özgürüm! namus bacak arasında mı hem? diyen kişi! özgürlüğün neden bacak arasında???
bayansa bakire değildir, erkekse efendi değildir.
namus bacak arasındadır diyenin de namusun bacak arası ile ilgisi yoktur diyenin de feci bir yanılgıda olduğunu gösteren durumdur. bu yanılgı ırz ve namus kavramlarının karıştırılmasından kaynaklanmaktadır.

namus tabiki bacak arasındadır ama sadece bacak arasında değildir. namus gözdedir, dildedir, eldedir, vucüttadır, beyindedir. kısacası namus hayatın heryerindedir.

çalan, iftira atan, başkasına ait olanda gözü olan, önüne gelenle yatan vs namussuzdur.

bir kız veya erkek sevdiğiyle beraber oldu diye namussuz olmaz.
insan ahlakında sadece "seks"in var olduğunu sanan kişinin anlamadığı tiptir.

yok ben bunu bir tek seksle anlarım diyorsa şöyle anlatılmalı;

devlet malını yemek, garibanın üzerine çökmek, hak yemek, rüşvet almak vermek, mevkiyi kullanmak, iftira atmak vesaire vesaire vesaire....
bunları da yaparken bir nevi birilerini ve onun haklarını düdüklemiş oluyorsun burda, hatta birileri sana gebe bile kalıp gayrimeşru ortak bir şeyleriniz bile olabiliyor. aha da sana seks, bacak, bacak arası...
Gelenekleri yanlış bulan bir insandır. Onları yanlış bulanların varlığını yadırgamamalıdır.
"daha önce birisiyle birlikte oldun mu?" sorusuna cevap verendir.artık nedense birdenbire modern olmuştur.
namussuzluğun, aldatmanın, yasak ilişki arzusunun bedende değil, fikirde başladığını bilen tip.
insaoğlu için mantıklı olan her şey önce düşünce sonra eylemdir.
namus kavramı önce beyinde, fikirde başlar; kişi beyninde biriyle birlikte olmuşsa yani "bacak arası öncesi beyninde bacak arasına izin vermişse" olay zaten bitmiştir. niyetin fiile dönüşme şeklidir.
namusu bacak arasında aramayan, zaten her yönden bozulmuş tiptir.
Namusun sadece karakterde olacağını düşünen zavallı kimselerdir. Öyle olmasa bacak arasında i vajina doğuştan kapalı gelmezdi.
bozdun beni diye mız mızlanan kıza "namus bacak arasında değildir. azıcık düşün, akıllı ol. 2013 türkiye'sinde yaşıyosun. " diyerek götü kurtarmaya çalışan tip olabilir.
ilginç tiptir. Evet.
Bazı oytunları fena ağlatmış tiptir sanırsam.
Beyinde olmadığı kesin çünkü çoğunda o da yok.
yerini göstersin de bilelim tipidir. evet.
eleştireceğinize saygı duysanız, (zor ama) belki de sizin de bir şeyler öğreneceğiniz tiptir.

anca öküz gibi boşu boşuna yaşayın. (bkz: hayvan gibi şiy yapıyorsunuz)
Eywallah değildir, ruhun bakire olsun onada eywallah ; mamafih her çocukla gezip tozup her türlü şeyi yapıp sonrada temiz bir çocukla evlilik beklemeyin.