bugün

10 kişiyle yat kalk sonra namus beyindedir de bunu da milleti yedirmeye çalış. olmaz.
g.tünü s.ktirdikten sonra pişman olan bayanın veryansın cümlesi olabilir.
namus bir butundur parcalanamaz.
(bkz: kafa sikilince namusun gitmesi)
beyin nasıl tarif ederki namusu..
namus dediğin değilmidir iki bacak arası...
sen vurdur vurdur sonra at suçu
beyin ne yapsın çekemez senin gibi bir orospuyu.

namus dedik iki bacak arası..
vardır elbet değişik pozisyonları
nasıl olduğu mühim değildir lakin..
söz gelişi deriz biz iki bacak arası..

sakın yanlış anlayıp küsme bize..
vurdurup vurdurup namusluyum da deme..
sorarım sana azizim namusun nerde
beyin ne yapsın çekemez senin gibi bir orospuyu..

çoktur tayt giyip dışarı çıkan
zaten bunlara yoktur sözümüz ayan
azizim sen giyersen dar dar..
bundan mütevellit herkes olur abazan..

elletip elletip namusluyum dersin
sonra gelip birde naz edersin..
minik kuşum söyle sen bu abazanlardan ne istersin..
beyin ne yapsın çekemez biz gibi sex manyaklarını....
kafaları bile s.kilmiş bakire olmayan andavalların hayat felsefesidir.
cok guzel oral ve anal sex deneyimi yasadigim bir hatun vardi, burdaki tum namus bekcisi kesilen arkadaslara tavsiyem birinizin elinde patlar boyleleri sizde bakire diye yer yutarsiniz. o yuzden birakin bacak arasini da sevgiye saygiya sadakate bakin once...
bunu söyleyenler kendisiyle çelişiyor haberleri yok. hadi diyelim ki namus beyinde, e peki sen her sevgilinle yatınca bu beyin nasıl namuslu olsun lan? bacaklarının arasındaki o şeye sahip çıkamayan kadının beyni nasıl bakire olabilir? zaten beyni namuslu olan kişi o malum şeye de sahip çıkar. önüne gelenle seks yapıp namus beyindedir diyemezsiniz amk.
namus diye bir şey varsa bacak arasında değildir tabii.
bunu söyleyenlerin beyni yok ki namusu olsun.
bacak arasında değilse ocak karasında, orada da değilse bıçak yarasında olabilir, oralara da bakmak lazım.
(bkz: namus bacak arasında değil diyen kızlar bana yazın)
"getir de beynini sikeyim o zaman" dedirtir.

namussuz söylemidir.
ya bu nasıl bir yüzeysel anlamsız aptalca bir bakış açısıdır abi. insanı hayvanlardan ayıran en önemli özelliği zaaflarını kontrol edebilmesidir. yani çok uzun süreli bir ilişkin olur cinsel bir hayatın da olabilir nispeten bunu anlayabilirim ama tanıdığın adama ertesi gün vermeni özgürlükle bağdaştırman saçma sapan birşey. bu kadınlar ileride anne olacak çocuk yetiştirecek. al sana toplumsal dejenerasyon işte.
sebil yaparsanız sözlük öküzleri olarak inanacağız kızlar. selam ve dua ile.
Beyin de bacak arasında olduğuna göre bu durumda namus bacak arasındadır.
bir kısım insanlarda beyne kerkinme isteği uyandıran söylem.

bunu söyleyen kimse şunu demiyor; "insanlar dilediği insanla dilediğince sevişebilir, pompişlerden pompiş beğenip eşini-sevgilisini aldatabilir, bu namussuzluk değildir!" böyle bir şeyi hangi aklı başında insan söyleyebilir?

denilmek istenen; namus kavramının ya da namussuzluğun sadece cinsel ilişki teması üzerinden değerlendirilmesi hata olduğudur. eşini aldatan da namussuzdur, yetim hakkı yiyen de namussuzdur, insanları provake edenler de namussuzdur vs. bütün bunları eyleme dönüştürmeyip zihninde bunun hayaliyle yaşayanlar da pekala namussuzdur. fırsatını bulunca hayaller eyleme dönüşebilir zira.

kaldı ki; namus kelime anlamıyla yasa demektir. yazılı ay da yazılı olmayan yasalara-normlara uymayan davranışlar bu çatı altında değerlendirilebilir.
aynen buna uygun bir kısa film izlemiştim. bir koca, karısını kendisini aldatmakla suçluyordu. şu tarihte şu herifle şu otel'e gitmişsin, oradan çıkarken sizi görenler var diyor. kadın da hayır ben seni aldatmadım diyor. ne yaptınız peki lan otelde diye haklı olarak soruyor adam. lobide oturduk ve yukarıdaki bir odaya çıkarsak ne yapacağımızı konuştuk sadece diyor. herif kalakalıyor, bir ikilemle karşı karşıya, sadece düşünmüşler ve konuşmuşlar ama fiilen yapmamışlar.

Kadın kocasını boynuzladı mı boynuzlamadı mı peki, bu vaziyete göre? Bu başlığı açana göre namus bacak arasında değil beyinde olduğundan kadın kocasını boynuzlamış oluyor bu durumda... Ama kadın lobide oturup adamla bunları konuşmadan, yukarı odaya çıkıp halvet olsaydı, kocasını aldatmamış olacaktı.
Kimisinin ağzında.
Konisinin beyninde.
Onun namusu bu şekildir şunun şu şekil kimse kimsenin namusuna karışamaz. Lakin öyle değildir.
BEYiN AMCIKLAMASI TABiRi BOŞ YERE ÇIKMAMIŞ DEMEK Ki DEDiRTEN DURUM.
(bkz: bi bitmediniz)

azalarak bitin.
Peki beyin nerede? Beyniz sikinde. Al yine bacak arasına indirgedim o namusu. Namus ne bu arada?

Gibi soruları akla getiren hededir.
ha dudaktan öptürmüş ha kukudan sokturmuş benim için ikisi de aynı şey. öpüşüp öpüşüp ayrılıyorlar sonra namus kavramlığı yapıyorlar birde. madem namus ayağı çekiceksin her yerinle namuslu ol. beyninle etinle sütünle. kendini evleneceğin erkeğe veya bayana sakla.
ahlaksızların beyanıdır. am göt meydanda gez o zaman ? annene söyle soyunsun he ?
aslına bakarsanız çok doğru olan önerme.

tecavüz söz konuse değilse zaten işin içine beyin ister istemez girmekte. istemli bir ilişki için beynin onay vermesi gerekir ki bacak arası uygulasın.