1. 1.
    Düşmanlar çanakkale'ye geldiğinde, Çanakkale savaşı'ndan 2 sene sonra istanbul'a çıktığında, yurdun 4 yanını işgal ettiğinde allah'ının nerede ve neyle meşgul olduğunu açıklaması gereken çomardır.

Kesin Kemalistler namaz kılmadı diye Abdülhamit han 2 milyon kilometre toprak kaybetmiştir bak. Kesin Kemalistler zikir çekmedi diye ingilizler Taksim'e kadar çıkmıştır.

Kodumun davarları sizi.
    28 -19 ... alkolik oldum
  2. 2.
    osmanlı müslümanlığını unutturmaya çalışan arap emperyalistlerin, gaflet ve dalalet içindeki maşalarının, arap müslümanlığı dezenformasyonu yaymak için vesile ettikleri başlıktır.

hicaz demiryolunu sabote ederek abdülhamid hanı sırtından hançerleyen arap emperyalistlerin kuyruk acısı hala devam ettiğinden, aramıza nifak sokmaya çalışmaları açık seçik ortadadır.
    1 -2 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    Çanakkale de savaşan atalarımız namazında , niyazinda mümin insanlardı.

Allah ,kitap ve Resulullah yolunda savaştılar, şehit oldular.

Yoksa laiklik ve Kemalizm için değil.

Bunu o sünger beyinli küçük dar kafamızda sokun.
    Kodumun ataitleri.
    9 -21 ... ayk73
  4. 4.
    Savaş kazanıldı öyle yada böyle, zaten savaşan halkta bellidir.
    Ben bazı kesimi anlamıyorum müslümanmısınız değilmisiniz karar vermeniz gerekir. Neyi savundukları tam olarak belli değil ne içip geliyorlar onu da anlamış değilim.
    4 -4 ... desifreleyici
  5. 5.
    Allah allah diyerek Savaşı kazandılar. Bazılarına ters gelse de bu gerçektir. içip içip bir gece de adaları feda etmediler bazıları gibi.
    5 -9 ... comarin altina yatan capulcu
  6. 6.
    o günün koşullarında toplum daha dindardı. -bak dindar diyorum dinci değil- günlük rutin olarak dua etmelerinden namaz kılmalarından doğal bir şey olamaz. ancak namaz ve duayla savaş kazanılsa filistinliler şu an kendi topraklarında parya durumunda olmazdı.

çomara gelince: çomarlığını yapan çomardır.
    5 -4 ... strawberry blonde
  7. 7.
    çanakkale savaşı nda cepheye koşa koşa giden insanlar vatanı için ölürse şehit olacağını bilen insanlardı.

siyasal islamcı militanlara laf edeceğiz diye de kendi insanımızı gömmeyelim. öyle bir savaş ortamında elbetteki insanlar ruhani bir güce kendini adarlar. şehit olanların büyük kısmı namazında niyazında insanlardı.

müslümanlık kavramı bugünkü gibi dejenere olmuş bir halde de değildi.

çanakkale savaşı imanla mücadelenin eseridir. vatan toprakları kanla, canla savunulmuştur. elbetteki bunu sadece dine bağlayamayız. çünkü orada savaşan yahudisi de vardı, hristiyanı da vardı.
    3 -2 ... uzakyolun yolcusu
  8. 8.
    namaz niyaz askere manevi açıdan güç kuvvet veriyordu. sıradan bir asker vatanını savunmak için gidiyorken bizim askerimiz allah yolunda şehit olmak için gidiyordu. bu açıdan bakıldığında iman gücü savaşı kazanmamızda en büyük etken olmuştur.
    2 -1 ... rebel12
  9. 9.
    300 yıldır namaz niyazın neden işe yaramadığını sordurur.
    4 ... nardaninciler
  10. 10.
    namazla niyazla 17 senede hangi problemi çözdüğünü göstermesi gereken çomardır..

savaşı fln geçtim, namaz ve niyazla evine bir adet yumurta alabilmiş midir?

(ha çok daha fazlasını aldılar da onu da cevaplara göre yazalım)

efendim mesela evlerine kombi alırken namaz ve niyazla mı aldılar?

odalarına radyatör seçerken mesela namaz niyazla mı seçtiler?

hangi namaz ve niyaz ile hangi soruna çözüm ürettiler keşke anlatsalar da bilsek..
    -1 ... artificialhuman