1. 1.
  cambaz bak...yapay gündem.
  2 -3 ... monk of monkmountain
 2. 2.
  akıllı ateist açıklayamasa da bir şüphe barındırır, Allah bi varsa sıçtık oğlum der. ateistliğin bile adabı var, firavunu geçtiniz lan.

  add it: incittim mi..çok üzüldüm.
  6 -5 ... radiolarian
 3. 3.
  Babanda ananda senden tiksinmiş ama sen olmuşsun.
  9 -8 ... haylaz sirin
 4. 4.
  eski dönemlerde putperestler kabenin içerisine koydukları puta tapmak için, kabeye (dolayısıyla puta) dönüp ibadetlerini yapar, dualarını ederlerdi, şimdi insanların o taş yapıya dönüp aynı şeyi yapıyor olmaları çok tiksindirici,
  özellikle anlamını bilmedikleri o arapça sözleri eşliğinde domalma ve yere kapanma hareketleri, insanı çıldırtır.
  6 -10 ... tapmadiyentanri
 5. 5.
  namazı bırak abdestten tiksinen adam var , demek ki bu arkadaş sabahları elini yüzünü yıkamaktan daha aciz bir arkadaş, sonuç olarak insan tiksindiği şeyleri yapmaz. Biz ne mi yapıyoruz senin günde bir kez yıkadığın elini ağzını burnunu en az beş kez yıkıyoruz buna artı ayaklarımızı da aynı şekilde! Hasılı temizlik tiksindirmez asıl tiksindiren pisliklerdir.
  8 -4 ... seishiroukei
 6. 6.
  çan çalsa ne kadar medeni diyebilecek kişilerin beyanıdır. komşuda olan değerli olur zaten.
  4 -6 ... gethere
 7. 7.
  Dine inanmayanların en çok eleştirdikleri şey din oluyor. Sen inanmıyorsun, inanmadığın şeyle uğraşma. Git ötede oyna.
  7 -1 ... sizi daha sonra arayacagiz
 8. 8.
  ulan sanki gelin islama diye yalvarıyoruz, davet ederiz gelin gelmezseniz de yeryüzünde binlerce din var! ulan makarnaya tapan var git makarnaya tap!!! söz biz makarnaya taptığınız için sizi yargılamayıp herzaman ki gibi hoşgörü göstereceğiz.
  1 -3 ... seishiroukei
 9. 9.
  Namaz sadece ibadet degil, spordur ayni zamanda. Sahsen kilmayi cok istesem de "of" dedikten sonra kilmamin bir anlami kalmayacagi icin baslayamiyorum. ama namaz kilan vucut saglik yolunda ilerleyen vucuttur.

  sabah namazi, sizi gune erken baslatir, abdest alip ayilir zinde devam edersin gunune. ogle, ikindi, aksam, bunlar hep yemek ögünleri sonrasina denk gelir, egilir secde eder, daha genel bakarsan hareket eder hazmi kolaylastirirsin. yatsi ise gunun son şükür namazidir.

  hani neye inanirsan inan, kacirdiginiz bir sey var. Sen ibadet etsen de kufur etsen de Allah ne senin ibadetine ihtiyac duyar, ne kufurun ona zarar verir.

  adam abdeste tiksindirici demis, yahu abdest temizliktir be pislik. nasil bir pislik icinde yuzuyorsun da yuzunu kulaklarini kollarini vr ayaklarini yikamak senin icin tiksindirici olabiliyor. Marjinal olacam derken kendinizi bu kadar rezil etmeyin amg.
  1 ... kerberos34
 10. 10.
  Dinde zorlama yoktur.
  Herkes istediğini savunabilir ama kimse kimsenin ibadetine veya inancına tiksintilik duymamalı senin yanlış bildiğin belki onun için doğrudur.
  Herkes kendi bacağından asılacak.
  ... lucygeorge