bugün

cübbeli ahmet hocanın stand-up ayarındaki vaazlarında sıkça değindiği insan.

düzme: ulan sanki ben değiniyorum vaazlarımda. hemen eksi vermişler bak. lan ne komik adamlarsınız? böyle diyorum diye verdiğiniz eksileri s.klediğimi düşünüp tatmin olmayın. gargameller sizi, yılansı gece fareleri... sizi eğiticem oğlum, çocukluğunuza inicem, sizin tedavinizi yapıcam. ben çok sözlükler gezdim, bir çok seri eksi oy veren ipnelerim oldu. ayrılırken hepsiyle sarmaş dolaştık...
hele bir de melodisi düm tek tek ise vay haline imamın.
all day i dream about sex çalarsa ve cemaat ingilizce biliyorsa daha bir göte gelecek mü'mîn kardeşimizdir.
cemaatin iyi dileklerine nail olan zattır. iyi dileklerin şiddeti seçilen melodiyle doğru orantılıdır. ha bir de ibadetin huşu içinde edasına mani olma durumu vardırki onun cezası kaç kontördür kimse bilemez.
namaz cenaze namazı, mevta konyalı, telefonda çalan melodi de nadide sultan'dan "konyalım" ise nereye gireceğini kestiremeyen insandır.
değişik cinsleri mevut olan yaratık.

1. unutkan yaratık. (başına her geldiğinde söz verir kendi kendine ama maalesef her seferinde unutur.)

2. inatçı yaratık. ( iletişim özgürlüğünden yanadır. derdi namaz değil göt oynatmaktır.)

3. sorumsuz yaratık:

imamın uyarısına rağmen telefonunu sessize almayan yaratıktır.

ne diyeceksin ki?

küfür etsen, camidesin, namazdasın!

etmesen, adam hak ediyor,haksızlık yapmamak lazım!

hadi şimdi çık işin içinden.
imam sesli bir şekilde sure okurkan tam o sırada telefon çalar, imam bu durumdan artık çok fazla rahatsız olmuştur. artık vcinnet noktasındadır. tel. çalarda çalar...

-gul euzübirabbinnasss, melikinnasss, ilahinnasss, yes'e bassssss. şeklinde sureyi sonlandırır.
Bir dayağı hak etmiş kişi.
Camide değilse normal insandır. Ne sövüyorsunuz olm adama?
güncel Önemli Başlıklar