1. 1.
  Filozof kafası bu kadar olur. Hem Dine inanmazlar hem de ahkam keserler. Ahh yavrum nasıl oldu da düşünemedik bunu biz 1400 yıldır? Bir akıl sizde var değil mi? Aklımı seveyim aklımı. Aklını ilah edinmiş olanların putu bahane etmesi. Mercimek kadar beyniyle dine ayar vermeye kalkmak. Dumanlı küfür kafası.
  9 -7 ... gazeloglu
 2. 2.
  önemli olan halis niyetle ve eldeki imkanlar ışığında mümkün olduğunca o doğrultuyu ayarlayacak şekilde kıbleye dönmek ve o niyetle namaza durmaktır. aşırı detaycılığın ve vesveseciliğin alemi yok.
  2 -1 ... usualsuspects
 3. 3.
  Yazılanlardan bağımsız olarak;

  Bir ara araştırmaların birinde denk gelmiştim. Türkiye’deki camiilerin kıbleleri birbirinden farklıymış. Yani camiiler belirli bir standart Üzerine yapılmadığından, birisi Mekke’ye bakarken diğeri Bingazi’ye bakıyormuş.
  Çilekli Link Editi: https://odatv.com/86-bin-...a-cikti-0502161200_m.html

  Ayrıca islam’da Kabe’ye donmek bir ritüeldir fakat imkan yoksa yahut yeri bilinmiyorsa yaradana sığınıp istediğin yöne bakarak namazını icra edebilirsin.
  2 -1 ... odysseus
 4. 4.
  Bir akıllı sensin tabii.

  (bkz: ameller niyetlere göredir)
  3 ... enes55
 5. 5.
  niyet önemlidir. cenab-ı hak neden 100 metre ile kıbleyi şaşırdın diye hesap sormaz. neden kılmadın diye sorar sonrasında yağlı kazık loading.
  1 -1 ... timarli sipahi neferi
 6. 6.
  Basit bir yalan bu. Bilime ters.
  ... ahmed can zehir
 7. 7.
  (bkz: yeni ateist olmuş ergen).

  Bi bitmediniz...
  1 ... otisabim
 8. 8.
  hayatında kıblenin yönünü bilmeyenlere dert olmuştur.
  1 ... masklavi
 9. 9.
  Bu kadar detaya takılmayın.
  ... anschluss
 10. 10.
  Şu an islam çöktü tamamen. Sayenizde bütün ülke ateist oldu. Ahahhaahhaah.
  Bindiği gemi sallansa, paçalarından boklar akarken "allahım allahımmm" diye ellerini semaya açacak olan adamlar, sosyal mecralarda nasıl bu kadar ahkam kesebiliyor anlamıyorum. Sizi minik tatlı su ateistleri sizi.
  2 ... testamentumeternum