1. 1.
  aslının kafanın göte kafa atması * olmalıdır zira göte kafayı yiyen bünye göt attım diyip kendini bir nebze teselli etmektedir.*

  büdüt: vay amk bu başlık da başa düşmüş..
  3 -2 ... gazoz_kapagi
 2. 2.
  ben her zaman kafaya göt atan tarafta olmuşumdur. bildiğiniz üzere göt uzvu insanın arka tarafında olmakla birlikte kafaya göre daha hareketsiz, daha sabittir. haliyle çarpma esnasından önce anlık manevrayı kafanın yapması gerekmektedir. göt sahibine suç yüklemek yanlış olur. hatası varsa da timingini arkadaki denyonun yapabileceği denyoluğa göre ayarlayamamasıdır.
  -1 ... arjen robben
 3. 3.
  100 kişilik camiide 500 kişiye namaz kıldırmak için adeta göt atan imam efendinin cemaate eziyetinin neticesidir, zira imam efendi ne yapsarsa cemaatin ne yapacağı bilinmektedir.namaz birde teravih namazıysa cemaate yazıktır günahtır.sağlam girilen camiiden göt baş dağılmış şekilde çıkmak işten bile değildir.çaldırılan ayakkabılar cabasıdır.herşeye rağmen allah kabul etsindir.
  2 -1 ... the kid
 4. 4.
  büyük maharet ve kıç becerisi gerektiren hadise. secdedeyken zaten en uç noktaya yerleştirilmiş olan kıçın arkadakinin kafasıyla bütünleşmesi bilimsel açıdan ele alınacak olursa, gerçekler gün yüzüne çıkacaktır.

  bu konuda geliştirilmiş olan en bilimsel teori, kutupsal kıçlar teorisidir. hepimiz biliriz ki elektirik yükleri en uç noktalarda toplanır. secde pozisyonunda ise + yüklü tanecikler kıçta, - yüklüler ise baş kısmında toplanır. ve ayağa kalkarken birbirinin etki alanına giren bu iki bölge birbirini zıt yüklü olduğundan hızla çekerler. sonuç olarak birbirine vuran bu iki bölgeye yükler, kıçın yarıçapı ve kafanın yarıçapına bağlı olarak dağıtılır.
  -1 ... dünyayı kurtaran adam
 5. 5.
  safları haddinden sıkı tutan cemaatiin maruz kalabileceği, ibadetin huşu içinde yapılmasındansa daha çok işkenceye çevrilmesi sonucu olabilecek muhtemel hareket.
  2 -1 ... ck_06
 6. 6.
  (bkz: secdeden ayağa kalkınca arkadakinin kafasını ezmek)
  2 ... qb1903
 7. 7.
  Cemaate yeni katılan kişinin acemilik durumu.
  1 ... ben kendim ve yine ben
 8. 8.
  saflar ne kadar sıkı olursa olsun senkron olarak namaz kılınırsa olmayacak durumdur.
  5 ... dibi dibi rek
 9. 9.
  Ayak Parmak ucu hizasına dikkat.
  1 ... kudurtanbazlama
 10. 10.
  Belki de o, götüne kafa atmıştır kim bilir?
  4 ... gece