bugün

bikinili görenler napsın?
Camiler siyasal islamın tutarsızlıklarından dolayı bomboş.
bi zahmet cami şadırvanında abdesi yenilemeyi gerektirir.
abdestin kaçmasına sebep olan durum. sonra şadırvana gidilip abdest tazelenir.
tabi gerçekte böyle tipler var da bu arkadaş sizi trollemiş söyleyim dedim. bunu nickinden de anlamanız lazımdı. sinirlenmeyin gülün geçin.
Haydaaa dedirtir.
Ne olacak görsen? Çevirirsin kafanı öte yana gidersin yoluna bakarsın işine. Millet mini etek giyiyor diye namazı mi terkedez yani? Haa pardon anlamamışız biz meseleyi. Yani siz şunu mu demek istiyorsunuz: ne yani namaz kılıyorsanız ne olmuş siz de bizim gibi mini eteklilere bakıyorsunuz, bizden ne farkınız var? Hemen söyleyeyim Çok fark var. Bir kere bakıştan bakışa fark var. Kimin kalbinden ne geçtiğini allah bilir. Zannederek anlayamazsın sen onu. kalbi çıfıt çarşısı olanlar herkesi kendi gibi zanneder. Beynamazlığına bahane üreteceksen mini eteklileri, namazı, müslümanı bahane etmeden üreteceksin. Delikanlı olacaksın. Namazla belaltı vurmayacaksın. Senin Her gördüğün namaz kılan tekfirci daeş militanı da değil. Namazı diline dolamadan önce otur bi düşün bakalım ben niye namaz kılmıyorum diye. Şapkayı koy önüne bi öz eleştiri yap hele. Bir eksik etek mi mani olacakmış benim namazıma??? Halt etmişsin sen dostum.
camide kadir gecesinde diz üstünün yaklaşık bir karış üstünde etekli kız görmekten iyidir.
inanmayan önümüzdeki kadir gecesinde astana nursultan camine gidebilir. her gün atatürk havalimanından 15:30 idi galiba thy uçak var 5,5 saat sürüyor hepi topu. atlas global de gidiyor ama onun saatlerini bilmiyorum.
Mini etekle dolaşırken namaza giden bir mümin tarafından 5 sokak takip edilmek.Bu yönden düşünen oldu mu ?
şafiyse abdesti bozar, sünniyse heyecandan ayağı takılıp düşüp bir yeri kanamasın abdesti bozulur sonra. Ya da bakmak zorunda değilsin kafanı çevir yoluna git.
Gözünü kapat amk.