bugün

donuzlasak donuz listesindekilere yazik olacak. lanet olasi yazarimsi başlığı.
Olum bunlara kalsa bunların ataları pagan felandı herhalde , ragnar dedeniz emin olun amk beynamazları .
Namazı yasaklamaya kalkan zihinsel özürlülere namazın faydalarını bir kaç kelime ile izah edelim ki olurya belki de namaza başlarlar;

"Müslüman -veya mü'min- bir kul abdest alır ve yüzünü yıkarsa, gözleri ile bakarak işlediği her günah abdest suyu -veya suyun son damlası- ile yüzünden çıkar. iki elini yıkadığında, elleriyle tutarak işlediği her günah abdest suyu -veya suyun son damlası- ile ellerinden çıkar. Ayaklarını yıkadığı zaman, ayaklarıyla yürüyerek işlediği her günah abdest suyu -veya suyun son damlası- ile ayaklarından çıkar. Neticede o mü'min kul günahlardan temizlenmiş olur."

"Kıyamet gününde kulun hesaba çekileceği ilk ameli onun namazıdır. Eğer namazı düzgün olursa, işi iyi gider ve kazançlı çıkar. Namazı düzgün olmazsa, kaybeder ve zararlı çıkar. Şayet farzlarından bir şey noksan çıkarsa, Azîz ve Celîl olan Rabb'i:

- Kulumun nâfile namazları var mı, bakınız? der. Farzların eksiği nafilelerle tamamlanır. Sonra diğer amellerinden de bu şekilde hesaba çekilir." Riyazüssalihıyn.
Bak güzel kardeşim. Tamam ben Müslüman değilim, herhangi bir dini inanca da sahip değilim. Buna rağmen diyorum ki insanların inancına ibadetine karışma, saygı duy.
namaza karşıyım, zaten asırlardır, zerdüşt geleneği olduğu tartışılan bir konu, kılmak isteyen kılsın ama, insanların meydanlık yerlerdeki belli başlı camilere üşüşüp, cuma günleri millete seyrü sefer, din reklamı yapmasına daha fazla karşıyım.
ya aga dinciler çomar da bunların da farkı yok. iki zıt taraf da fazlasıyla zararlı. dinci değiliz diye ibadet de mi etmeyelim.
Senin ibadetinden bana ne bana insanlığın lazım lafını yanlış anlamış yazar boku başlığıdır. isteyen istediğini yapar. Önemli olan laik olup bu yaptığını işlerimize karıştırmamasıdır.
(bkz: özgürlük) (bkz: akıl eksikliği) (bkz: döl israfı)
namaz dünyadaki en saçma şeydir.
namaz boşa zaman kaybından başka bir şey değil.
insanların özgürlüklerini kısıtlamayı batılılık sanan bağnazların zırvaladığı önermedir.
bunu isteyen insan değildir.
he sana soracaklardı ya.
chp li beyanı, bunlar gönüllerindekini saklamayıp, açığa vuran mert chp lilerdir, helal olsun, böyle açık sözlü olun canımı yiyin, namazın yasaklanmasına gelince, yarramı yasaklarsın, hadi yasakla da göreyim, sizin döneminiz bitti.
islamiyette müslüman olmayanların ya da herhangi bi dine mensup olmayanların inandığı şey üzerine yaptığı ritüellere karışmak diye birşey yok, bu yüzden Müslüman olan birinin ritüellerine de kimse karışamaz.
asimile olan oldu zaten kardeş.
güncel Önemli Başlıklar