bugün

türk ordusu dünyanın en eski ve en köklü ordusudur.
resmi kuruluşu mö 209'dur ve bu tarih türk kara kuvvetleri'nin amblemine de işlenmiştir.
görsel

namazın bir ritüel olduğu islam dininin ise rivayete göre ortaya çıkması 610 yılıdır.
rivayete göre 610 yılında gökten ilk vahiy inmiş(!) tir.

yani, islamiyetin ortaya çıktığı gün, türk ordusu tam 800 yıldır tarih sahnesindeydi, fetihler yapıyordu, çağ açıp çağ kapıyordu.

ordu kavramını bulan, ordu sisteminin dünyadaki ilk uygulayıcısı türklerdir.
yani patenti bize aittir.

namaz ise bir hindu ve sümer tapınma geleneğidir, islamiyet ile alakası yoktur ve islam dinine buradan girmiştir.

yani bir yanda kökü bize ait olan, dünyada ilk bizim uyguladığımız disiplinli bir ordu sistemi.
diğer yanda bize ait olmayan, bizden olmayan, disiplini bozmaktan başka bir şeye yaramayan namaz.

ordumuz namaz kılıyor diye sevinenler vallahi de billahi de haindir.

sizi ordu ve asker kurtarır, namaz değil.
git namazını camide kıl, evinde kıl. orduda namaz kılarsan o ordu ordu olmaz bir cemaat olur. cemaatlerin de ne mal olduğunu herkes biliyordur artık...
Nereden nereye derken? Babam 31 yıl subaylık yaptı hiç cuma kaçırdığını görmedim ne alaka yani...
Namaz dinin direğidir.
çok şükür...

mübarek akp iktidarımızdan önce habire istavroz çıkarıyordu bunlar...
Günahmı çıkaracaklardı vatikanda.
Allah'ın emrini yerine getiren ordudur.

Zafer inananlarındır şüphesiz.
çanakkale savaşına dair fotoğraflarda bolca karşımıza çıkan ordu...

çanakkale'de dünyanın en ünlü zırhlı gemilerini denize gömmüştük.

agammemnon'u, elizabeth'i...

çanakkale'de yüzbinlerce şehit vermiş ama çanakkale'yi vermemiştik.

işte o ordu ne zaman cumhuriyet balolarında viski yudumlayan, tango yapan ordu haline geldi işte o zaman kaybettik.

bu ordunun mayasında hz. muhammed vardır. bu ordunun mayasında kuran'ı kerim vardır. bu ordunun mayasında ezan vardır, namaz vardır...

şimdiki ordunun irtica gördüğü şeyler vardır kısacası.

ne zaman türk ordusu özüne döner o zaman tekrar dünyaya hem korku salar, hem de barışın mimarı olur.

yoksa biz daha çok mağara bombalarız.

kaynak: götüm *
Elhamdülillah.
görsel
yalnızca müslüman türklerden oluşan türk ordusudur.
Müslüman ülkemizde olması gereken ve şaşırmamızı gerektirmeyen durumdur.allah kabul etsin.
videodaki hocanın yanılması olabilitesi olan bi durumdur. namaz tekrarlanmıştır.

namaz kilan turk ordusundan ziyade namaz kilan müslüman olmak gerekir. bu durumda ordu zaten namaz kilacaktir. simdiye kadar allah allah diyerek seferler yapmıştır zaten. namazlar cephede bile kılınmıştır. kardeşler dinsiz olabilirsiniz ama faşistlik bu kadar çoğunluk müslümanken sökmez.
Şeytan Taşlayan versiyonunu da beklediğim ordudur. Çacukken hacıların şeytan taşkarken birbirlerini öldürdükleri haberleri vardı televizyonda. Annem ağlıyordu cennete gittiler diyerek. Ben de haberdeki hacılara baktım bunları ben de görsem şeytan zannederdim birbirlerini taşlamışlardır dedim. Babam güldü annem kızdı. Türk ordusu değil Tayyiban ordusudur.
arasında müslüman asker varsa namazını kılar, inançsız varsa kendi halinde takılır. ordunun türk ordusu olma gerçeğini değiştirmez. türklük en önce gelir.
(bkz: beyinde kısa devre)