1. 1.
  neden namaz kilmiyorsun sorusuna verilebilecek en icler acisi cevap.
  6 -4 ... calemityceyn
 2. 2.
  sorgulanması en tuhaf durumdur. (bkz: sanane)
  4 -1 ... panikadam
 3. 3.
  müslüman olmayan bir birey için oldukça doğaldır.
  1 -4 ... fightordie die
 4. 4.
  namaz kılmayı bilmemek, dinimizce namaz kılmayı bilip yinede kılmamaktan daha az günahtır.

  (bkz: ateşi harlayın geliyorlar)
  4 -1 ... kod adi 657
 5. 5.
  çok hasssas bir konu olduğundan namaz kılmasını bilmeyen kişiye özellikle toplum içinde sorulursa bu soru, aşırı ezici ve rencide edici olacağından soruya maruz kalan şahsiyet saldırgan tavırları da kaçınılmaz bir hal alır.E! nitekim kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmediğinden gereksiz bir soru olarak karşımıza çıkar. **
  1 ... atestepegokhan
 6. 6.
  camiye gidildiğinde*; önden yaşlı bi amca belirlemek, onun yaptıklarını yapmak, içinden de bildiği sure ve duaları okumak gibi sonuçları vardır bu durumun.
  3 ... wtasyh
 7. 7.
  rükuya varıldıgında insan götü acıkta kaldıgı icin korkulup ögrenmemektir.
  3 -5 ... martilarisevenadam
 8. 8.
  sadece kişinin kendisini ilgilendiren durumdur. bilmediği ya da kılmadığı için de, kimseye hesap vermek zorunda değildir.
  2 ... sechqeen
 9. 9.
  (bkz: nirvanaya ulaşmayı bilmemek)
  2 ... nerval
 10. 10.
  allahın izniyle ve de imanlı yöneticilerimizin kavliyle tez vakitte memleketimizde görülmez, duyulmaz hale gelecek garabet.

  müslüman mahallesinde namaz kılmayı bilmemek mi olurmuş? sonra yok mahalle baskısı, yok patates baskısı, yok gulu gulu dansı...

  (bkz: durmak yok yola devam)

  görülen lüzum üzerine edit: yukarıdaki entry dini bütün okuyucuların egolarını tatmin etmek, çağdaş yaşam tarzını benimsemiş okuyucuların dikkatini yaklaşmakta olan tahlikeye çekmek amacıyla yazılmıştır. yüksek dozda ironi içerir. yine de anlayamıyorsanız yapabilecek bir şeyim yok, kaderinize razı olup oturacaksınız.
  4 -4 ... oyuna devam