1. 1.
    yerli ve milli eczanedir.
    namaz kıldıran ilaç satan eczane

eczacının türbanlı olması ile ilgili ise hiç yorum yapmıyorum. beni ilgilendirmez...
    24 -19 ... tengir budun
  2. 2.
    kemalistlerin ateistlerin çayına katmak eğlenceli olurdu. bir iki kutu alayım hemen.
    4 -5 ... ibni maymun
  3. 3.
    Türkiyede dini işler ilgi görür.
    3 -1 ... vexillarius
  4. 4.
    bence ürünün tüketiciye sağlayacağı faydayı vurgulaması açısından başarılı bir teknik.
    4 -3 ... serdarsl06
  5. 5.
    Sadaka olarak yandaki kutuya akıl, fikir atabiliyor muyuz diye düşündüren eczane.
    7 -1 ... ruyalarimda bile renk koruyum
  6. 6.
    Ilac namaz kıldırmıyor, sürekli açık arama derdinde olan süper Zekalılar. Üstünde bilale anlatır gibi yazıyor eklem ve kireçlenmeye çözüm olduğu ilacın. Ama yok siz onu görmeyip ilacın namaz kıldırdıgını, kadının tesettürlü olmasına yakınıyorsunuz. Şaşırdım mı Hayır.
    5 -11 ... irradiance
  7. 7.
    ülkemizde bunun az yakan kefen ve rüyada peygamber gösteren terlik versiyonları da olduğundan şaşırtmamıştır.
    3 -3 ... lagavulinvebazlama
  8. 8.
    hacca gönderen versiyonunu beklediğimiz ilaçtır. annemle babamı göndereceğim, kura bekle bekle helak oldular.
    2 -1 ... petrauskas
  9. 9.
    Afişlerde vs gündem bir cümle vardır metafor ya da ana anlam gibi. Burdaki cümlenin değeri de budur. Salak saçma din üzerinden yaptığınız küçümsemeler beyinsizlige doğru gidiyor. O eczacı senden daha iyi biliyor o ilac neye iyi geliyor ne şifasi var. Prim yapmak gibi bir derdim yok sayın beyinsiz okuduğunu anlamayan. dine laf atma derdi olanlara tepkimi elbette göstereceğim. Hepiniz birbirinize yaranın umrum değil.
    1 -6 ... irradiance
  10. 10.
    kemalik finoların yine cahile yattığı ilaçtır. ağrıdan namaz kılamayanların ağrısını gidermeyi vaadeden ilaçtır.
    4 -8 ... masklavi