bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ibadet ve inanç çağlarüstüdür olayıdır.
    7 ... reymen
  2. 2.
    Aldatmanın, israfın, bencilliğin, çıplaklığın, sarhoş olmanın, tuvalette, merdiven altında ve halka açık yerlerde sevişmenin, ensest ilişkilerin, kural tanımazlığın, edepsizliğin , ahlaksızlığın ve eşcinsel evliliklerin çağdaşlık olduğunu kabul edenler için, namaz kılarken çağdışı bir görüntü oluşmaktadır. Doğrudur, sonuna kadar haklıdırlar.
    10 -6 ... tellal
  3. 3.
    abes ve art niyetli bir yorumdur.

(bkz: galaksi çağı)
    6 -1 ... usualsuspects
  4. 4.
    ben de, "de"yi ayrı yazamayanlarla aynı ülkede yaşamaktan, utanıyorum.
    ama yapacak bir şey yok, atsan atılmaz, satsan satılmaz, *..
    7 -1 ... glprc
  5. 5.
    ateist insanların islamı yaşayanları küçümsemesi.

fakat asıl gerçek şu ki ne kadar modern olursan ol o pamuk o göte girecek. işte ak göt kara göt orda belli olacak.
    19 -3 ... seyiluk
  6. 6.
    garip bir yaklaşım! köprü altları gerçekten çağdaş ve modern bir görünüm içerisinde.
    1 ... bureklamarasiiyioldu
  7. 7.
    her yerde sevişen, sarhoş olup her yere kusan, eşcinselliği yaygın hale getiren, yani tüm edep ve hayanın yok sayıldığı batıya yakın bir konumda olduğumuzdan ve ayrıca(bluevelve) gibi yazarların bu ülkede olduğunu bildiğimden bende utanıyorum.
    28 -4 ... cezali caylak
  8. 8.
    maneviyatı yerin dibine girmiş, insan olmaktan uzaklaşmış yaratık söylemi. Düşük zeka seviyesinin belirtileridir. çünkü o maneviyatı ve saygıyı anlayabilecek kapasite yoktur. Bu yaratıklar, yatakta 69, doggy pozisyonuna daha çok saygı duyan şeytan köleleridir.
    8 ... asilgokturklu
  9. 9.
    Sokakta götü başı açıp gezmekten daha medeni olan görüntüdür.
    6 -1 ... abusiddikgampulagilli
  10. 10.
    atın şu ateisti cehenneme
    denilecek o söylem sahiplerine.
    4 -1 ... ataturk gibiyim
kapat