1. 1.
    kuran'da geçmediği ve güvenilir hadis kaynaklarından herhangi birinde yazmadığı için hakkında ne kesinlikle doğru, ne de kesinlikle yanlış hükmüne varılamayacak önerme. belki gelmez, ama gelebilir de.
    12 -5 ... dafaiss
  2. 2.
    eğer bahsedilen kişi namazını gösteriş için değil sadece allah rızası için kılıyorsa çok doğru bir sözdür.
    28 -2 ... yirtici forvet
  3. 3.
    sırf kendi dininden değil diye, masum insanları horoz keser gibi boğazlayan yaratıkların da namaz kıldığını düşünürsek, yanlış bir tespittir.
    4 -6 ... luca brasi
  4. 4.
    hadi ben namaza diyen insandan gelebilir.
    5 ... darkapple
  5. 5.
    yuzde yuz dogru bir onerme degildir. Mesela namaz kilan bazi topluluklar kiz olan yegeni ile tokalasmazlar, ayni ortamda bulunmazlar. Acaba neden? Ya kiza guvenmiyorlardir onu bastan cikaracak diye. Yada kendisine guvenmiyordur gorunce aklindan cesitli fanteziler gecirip abdest kacacak diye. adamin bini bir para yaptiklarina aldanmamali.
    4 -3 ... portatif
  6. 6.
    Insandan insana degisir . Allah icin yapiyorsa gelecegini dusunmuyorum .
    4 ... dulcesofi
  7. 7.
    normalde öyle olması lazım.şayet kılınan namaz ise öyle olur.ama beden kılar, ruh aşna fişnede ise namz kılandan da zarar gelir hacca gidenden de.
    4 ... kendim
  8. 8.
    doğrudur. hep namaz kılsın o. aman başka bişeye bulaşmasın zararı olacaksa da olmaz böylece.
    ... zoraki yazar
  9. 9.
    tayyip'ten sonra değişmesi gereken anlayıştır.
    5 -4 ... teflon
  10. 10.
    kesinlikle doğru olduğu söylenemez. zira eski sevgilim cumaya gidiyordu ama tam bir şerefsiz çıkmıştı sonunda.
    1 -1 ... frambuazliyaspasta