1. 1.
  Demekki 'radikal kemalist' tipi fasist kişiler iktidar olsa kendilerinden olmayan herkesi kıtır kıtır,hepimizi bos alanlara toplayıp kimyasal gazla infaz ederler.Allahim sen bu memleketi ezansız namazsız kafirlere bırakma.amin.
  8 -3 ... barbarinho
 2. 2.
  Rahatsızlık duyan anayasal hakkı olan ülkeden siktir olup gitme hakkını kullanabilir.
  4 -2 ... frekans
 3. 3.
  insanda iman olmadımı iman ehli insanlar ona itici gelir.kalp kalbe karşıdır.yapacak birşey yok.bu kafirlere itici geldiğimize göre doğru yoldayız.sevimli gelseydik kendimden şüphelenirdim.
  10 -1 ... idrak yollari enfeksiyonu
 4. 4.
  Çok enterese etmez. Birileri rahatsız oluyormuş. Olsun. Olabilir. Dert değil. Umurumuzda bile değil. Keşke daha iyi daha güzel daha huşulu daha makbul olan şekliyle kılabilsek. Keşke daha candan daha saygıyla sevgiyle şevkle kılabilsek. Keşke huzurdan ayrıldıktan sonra tekrar huzura gelinceye kadar, huzura çıkacak ameller işlesek ve huzura çıkmaya yüzümüz olsa. Yoksa insanlar kınamış insanlar eleştirmiş insanlar rahatsız olmuş. Hiç önemi yok. Zerre kadar değeri yok.
  3 ... gazeloglu
 5. 5.
  Lan orosbu çocu, bu kadarmı gorgusuz tahammulsuz bir alagavat olmayı başardın?
  4 -1 ... scarlett johanson
 6. 6.
  kiliseye giden hristiyandan, sinagoga giden museviden, ayin yapan budistten rahatsız olmuyosun da namaz kılan müslümandan mı rahatsız oluyosun be a.mına koduuum dedirten zihniyet. insanların ibadetine tek kişilik tiyatro demek te ayrı bir müptezellik. inandığın ya da inanmadığın şey her ne ise al senin olsun. Lakin başkalarının inancını ve ibadetini aşağılayıcı ve küçük düşürücü söylemler tek kelime ile (bkz: Theophobia)'dır.
  2 -2 ... masteroff
 7. 7.
  Ya itici demeyeyim de bazen şeyini cikariyolar (belki de ben onlar gibi hissetmiyorum ya da inanç noktasında onlar kadar özen gostermiyorumdur diye bana öyle geliyor) namazimizi kilalim namaz kacmasin hadi abdest alalim ay vakit geçiyor aman namazimizi kilalim vaktinde saat kaç ezan kaçta okunuyor ya böyle bir acele boyle bir telaş ne bileyim garip geliyor anlayamiyorum. Allah kabul etsin orası ayrı.
  1 -1 ... potluvese
 8. 7.
  namazından bana ne ?

  kılıyorsa bana mı kılıyor ?

  oratlık sözümona namaz kılıp

  yemediği b@k kalmayanla dolu,

  neyini sevecen böyle kopukların.

  zoruna gidenin, anasının damına gitsin.

  önce adam olmayı denesinler.
  3 ... timur cengiz hulagu
 9. 7.
  gerçekten çok iticiler. bizi bütün dünyaya rezil ediyorlar. laik bir ülkeye hiç yakışıyor mu ya bu görüntüler?
  1 -2 ... agnosticus
 10. 8.
  E senin eleştirdiğin yobazdan ne farkın kaldı şimdi?
  2 -1 ... lin kuei