1. 1.
  Demekki 'radikal kemalist' tipi fasist kişiler iktidar olsa kendilerinden olmayan herkesi kıtır kıtır,hepimizi bos alanlara toplayıp kimyasal gazla infaz ederler.Allahim sen bu memleketi ezansız namazsız kafirlere bırakma.amin.
  8 -3 ... barbarinho
 2. 2.
  Rahatsızlık duyan anayasal hakkı olan ülkeden siktir olup gitme hakkını kullanabilir.
  4 -2 ... frekans
 3. 3.
  Çok enterese etmez. Birileri rahatsız oluyormuş. Olsun. Olabilir. Dert değil. Umurumuzda bile değil. Keşke daha iyi daha güzel daha huşulu daha makbul olan şekliyle kılabilsek. Keşke daha candan daha saygıyla sevgiyle şevkle kılabilsek. Keşke huzurdan ayrıldıktan sonra tekrar huzura gelinceye kadar, huzura çıkacak ameller işlesek ve huzura çıkmaya yüzümüz olsa. Yoksa insanlar kınamış insanlar eleştirmiş insanlar rahatsız olmuş. Hiç önemi yok. Zerre kadar değeri yok.
  3 ... gazeloglu
 4. 4.
  Lan orosbu çocu, bu kadarmı gorgusuz tahammulsuz bir alagavat olmayı başardın?
  4 -1 ... scarlett johanson
 5. 5.
  kiliseye giden hristiyandan, sinagoga giden museviden, ayin yapan budistten rahatsız olmuyosun da namaz kılan müslümandan mı rahatsız oluyosun be a.mına koduuum dedirten zihniyet. insanların ibadetine tek kişilik tiyatro demek te ayrı bir müptezellik. inandığın ya da inanmadığın şey her ne ise al senin olsun. Lakin başkalarının inancını ve ibadetini aşağılayıcı ve küçük düşürücü söylemler tek kelime ile (bkz: Theophobia)'dır.
  2 -2 ... masteroff
 6. 5.
  namazından bana ne ?

  kılıyorsa bana mı kılıyor ?

  oratlık sözümona namaz kılıp

  yemediği b@k kalmayanla dolu,

  neyini sevecen böyle kopukların.

  zoruna gidenin, anasının damına gitsin.

  önce adam olmayı denesinler.
  3 ... timur cengiz hulagu
 7. 5.
  E senin eleştirdiğin yobazdan ne farkın kaldı şimdi?
  2 -1 ... lin kuei
 8. 6.
  insanların dini görüşlerinin rahatsız ettiği aydın çakmaları ve onların sürüngenleri (takipçileri) nin hemfikir olduğu konudur..
  -1 ... cilginhobbit