1. 1.
  Kayseri’de koğuş girişinde toplu halde namaz kılan 5 eri odasına çağırarak silahla tehdit ettiği iddiasıyla yargılanan teğmene 20 yıl hapis cezası verildi
  namaz kılan askerleri tehdit eden teğmen
  Adamlarin namaz kilan insana bile tahammul ve saygisi kalmamis yahu.

  http://www.milliyet.com.t...dit-etti--gundem-2637722/
  7 -11 ... atechso
 2. 2.
  Fetöcü tegmen olabilir.
  2 -2 ... karton toplayan cocuk
 3. 3.
  Tehdit sacma, ama kogusta namaz kilmak nedir ya? Nesiniz abi siz yeniceri mi? Turk askerinin geldigi yere bak, her isin bir ciddiyeti var kardesim. Git mescitinde kil kilacaksan, mescit yoksa talep et.
  8 -4 ... peder
 4. 4.
  Sene olmus 2018. Millet uzaya araba gönderiyor, bizim gerizekali, gerikafalilar da namaz kılan insanlara takiyorlar o kafa diye tasidiklari bidonları. Sizin kokusmus döneminiz coktan bitti.
  1 -4 ... muhalefetemuhalefet
 5. 5.
  Welcome to anadolu arap cumhuriyeti.
  7 -2 ... shizi
 6. 6.
  ifadesi, süper fırıldak çarkı olmuş teğmen; "Buradaki silah kullanmamdaki amacım 'Nefes' filmindeki gibi askerlerin aklında daha iyi kalsın diye senaryolandırmaktı." Pes doğrusu. Bir de ülkede senaryo kıtlığı çekiyorlar. Senaristler uyumayın..

  2 sene verselerdi aklı başına gelirdi. Çok vermişler adil değil.
  -2 ... gazeloglu
 7. 7.
  Koğuşta namaz kılınmaz bence ama bir teğmenin silahla tehdit etmesi saçmalık gerçekten ağır bir suç görevini kötüye kullanmak olayın detayı bilmeden daha fazla yorum yapamam.
  1 ... gereksiz ihtiyac
 8. 8.
  en azından bizim birlikte mescid, koğuş/yemekhane gibi merkez binalara 700 m falan uzaklıktaydı.. öyle bulunduğun yeri terk edip gidip bi koşu gelebileceğin bir yerde değildi.. dini şovları ben de sevmem ama iş bildiğiniz gibi değil... en uzun namaz 12-13 dk sürüyor.. koğuş boşken kılınsa kime ne zararı var..
  1 -1 ... prifesor lepistes