1. 1.
    kasten geçip durmak hoş değildir. ama ihtiyacın olduğunda geçersin.
    3 -2 ... selia
  2. 2.
    namaz kılanın önünden geçme.... Oruç tutanın önünde yeme, içme.... Ezan sırasında müzik dinleme... Arkadaş, ibadeti sizmi ediyorsunuz, yoksa biz mi ?
    Not : Şimdi kalkar, malın biri saygıdan bahseder.... Yolunda yürüyüp gitmek, yemek içmek, edebiyle müzik dinlemek falan saygısızlık değildir, hatırlatayım.
    14 -15 ... dinsiz kitapsiz kafir
  3. 3.
    Dinsiz kitapsız kafir, oturduğu yerden bildirdi.
    5 -5 ... birbobin
  4. 4.
    isteyen istediği yerden geçer sen namazına bak.
    4 -7 ... ulkucuwolf
  5. 5.
    ulan ateistler size ne oluyor amk. millet yolda mı kılıyor namazı.
    4 -3 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  6. 6.
    Bizim oralarda kılan kişi volüm yükseltiyor,devam ederse yapan kişi,namaZ bitiminde kükrüyor kılan.
    1 -1 ... manuelman
  7. 7.
    saygısızlıktır. net.
    3 -1 ... kazangap
  8. 8.
    bana hep şu hikayeyi hatırlatır:

Mecnun namaz kılan birinin önünden gecer.

Adam: "Ey Mecnun beni görmüyor musun da namaz kılarken önümden geçiyorsun?"

Mecnun: "Ben Leyla'mı düşünürken seni görmedim, sen Mevla'yı düşünürken beni nasıl gördün ?
    5 -2 ... klimanjaro
  9. 9.
    Küçüklüğümden beri garipsediğim davranış. ibadet edene saygıdan dolayı geçmemek falansa mantığıma biraz olsun yatabilir onun dışında günah denmesi saçmalık.
    1 ... dilberortayli
  10. 10.
    Önünden geçilecek bir yerde namaz kılıyorsa normal olandır. Kimse saygı falan demesin, televizyonda Hindistan'da insanların yola yatan ineğe "inançları gereği" dokunamamaları yüzünden trafiğin felç olması haberlerini görünce yediden yetmişe bütün ülke buna gülüp alay ettik. Ben bir kişi bile görmedim ki 'insanların inançlarıyla dalga geçmeyin' desin. Saygı maygı hikaye yani.
    2 -1 ... kardabi