bugün

değerli şair ismet özel in aforizmasıdır. belki bir vurgu yapmak istemiştir ama programı izlediğim için vurgu değil bariz bir şekilde ilk manasıyla bunu söylediğini söyleyebilirim.

http://www.haberturk.com/...amaz-kilmayan-turk-olamaz
namaz kılan arap olmaktan yeğdir.
Daha doğrusu; Müslüman olmayan Türk değildir, demek istemiş sanırım...
bilinen geçmişi 17000 yıl olan türkler'in son 1300 yıldır türkleşmek eylemine girdiklerini iddia eden troll sıçmığı!

be a.q. evlâdı, sen kimsin de tomris hatun'u, alp er tuna'yı, mete han'ı, kür şad'ı ve milyonlarca atamı ve dahi beni türklük'ten atıyorsun?! ben 7 neslimi bilirim. sen babanı bilir misin be soysuz!
klasik bir müslüman kafası. talkan ve curcan katliamlarını da birisi bu andonyusa anlatsın lütfen.
Laikliğin göt olup ırkçılığın tavan yaptığı ve söyleyeni de bir bölücü gavad olan saçma cümle.
2013' ün güngören' inde dönen tuhaf muhabbettir. Güldürür sadece.
"türk milletinin dini islam'dır" maddesinin anayasadan çıkarılmasıyla çürümüş olandır.
Çürütmeye çalışırken yanlışlıkla doğrulanabilecek kadar saçma bir söylem. Üzerine düşünmeye gerek yok, yav he he deyip geçiniz.
Türk derken? Bu kafadan bende istiyorum.
namaz kılmıyorum diye türklüğümden ödün verdiğim anlamına gelmeyen bir iddia. ve namaz sadece biz türklere özgü bir faaliyet değildir.
Ülkenin dini olmaz .
Türk bir ırktır, islamiyet ise din. Bu farkları bilmek lazım gençler.
Orta asyanın çoğunluğu da türk değildir, aynen.
Bana göre de rakı içmeyen Türk değildir. Hadi bakalım!
Puhahaha. Üstteki kuduruş çok özel. Evet.
Namaz kılmayan Müslüman olabiliyor ama türk olamıyor.

Namaz kılmayan eski bir komünist olarak, ismet Özel'de bir zamanlar türk değilmiş sonra Türklüğe giriş yapmış.
7000 yıllık türk tarihini 1400 yıllık islam ile sınırlayan birisinin beyanı.
adam tengricilere, şamanistlere, göktürklere, uygurlara türk değil diyor ciddi ciddi nasıl bir kafa ise artık.
akp'li, bbp'li, mhp'li birisinin söylemi sanırım.
ismet özel labunyasına selam söyleyin. evet labunya, hatta bana dava açmazsa adam değildir.

o labunya şunu çok iyi bilsin ki, arap puta taparken türk göğe bakardı.

hadi şimdi ismetinize ayrı, özelinize ayrı ayrı kaymadan siktir olup gidin ümmetçi arap itleri...
ismet özel'in neden ciddiye alındığını anlayamadım. namaz kılarken arada tahiyyatta falan kendi şiirlerini okuyordur o.