1. 1.
  bir aydır yaptığım. full onanizm manuel devam. kılacak durumumuz yok kardeş.
  2 -3 ... turkmen begi
 2. 1.
  bir süredir yaptığım. geri başlayacağım. en azından umudum kalsın.
  8 -1 ... birbaskayerde
 3. 2.
  gtü başı dağıtmak için ilk adımı atmaktır. bu arada aklıma gelmişken memlekette beş vakit namaz kılıyordum buraya gelip şarap içmeye başladım gidişatım iyi değil . bunu şuan fark ettim. ya içimden gelmediğinden değil de nasıl desem işte anlatamıyorum .
  3 -2 ... loveneverdies
 4. 3.
  Namaz kılanların itlik yapması sonucu yapılandır.
  3 -7 ... tenete
 5. 4.
  Kurandaki secde rüku kıyam la ilgili ayetleri atlayanların beyanı diyelim,ha kurana inanmıyorsan hadis ve siyere bak,oda yoksa Artık yapacak birşey Yok.
  15 -3 ... kalahari 1
 6. 5.
  Birde kötü örnekleri gösterip dinden uzaklaşanlar var,e tabi şeytan çalışıyor bizim safdirik müslümanda hemen tuzağa düşüyor.şimdi kuranda içki içme faiz alma hak yeme kumar oynama şirk koşma annene öf deme derken,müslüman olduğunu iddia eden kişi bunları yapıyorsa burdaki kötü örnek kitapmı?kişimi?.
  14 -3 ... kalahari 1
 7. 6.
  bunlar isaret ettigi yere degil de, parmaga bakan arkadaslar zannediyorum. kuran peygamber efendimize s.a.v. o'nda guzel bir ornek vardir." diye isaret eder. e o' da ayaklari sisene kadar namaz kiliyor. eee sen bu dinin neresindesin kardesim? yada peygamberden daha mi cok biliyorsun?
  4 -2 ... bittimiacaba
 8. 7.
  kuran da namaz yok diyenler kuranı okumayanlar dır namaz kılmakdan kaytarmaya yol arayanlar dır .

  google a namazla ilgili ayetler diye yazmaya bile üşenir o tipler .
  13 -2 ... tiamat
 9. 8.
  kötü dindarlari gosterip dinden soguyanlar, adamsanız ? kötü ahlaksiz namussuz zenginleri görünce de paradan sogusaniza? ama yok. demekki neymis bicagi salata yaparken kullanirsan faydali, haksiz yere adam öldürürsen zararlaymış degilmi kardesim. simdi dusun. insansan samimiysen bundan sonra cevap ver.
  5 ... bittimiacaba
 10. 9.
  kuran da namaz yok diyenler kuranı okumayanlar dır namaz kılmakdan kaytarmaya yol arayanlar dır .

  google a namazla ilgili ayetler diye yazmaya bile üşenir o tipler .
  ... tiamat