1. 1.
    bir aydır yaptığım. full onanizm manuel devam. kılacak durumumuz yok kardeş.
    2 -3 ... turkmen begi
  2. 2.
    ancak nefes almakla beraber bırakılabilir.
    4 ... ayk73
  3. 2.
    bir süredir yaptığım. geri başlayacağım. en azından umudum kalsın.
    8 -1 ... birbaskayerde
  4. 3.
    üniversiteye geçmekle olur genelde.
    2 ... alfa laval
  5. 4.
    gtü başı dağıtmak için ilk adımı atmaktır. bu arada aklıma gelmişken memlekette beş vakit namaz kılıyordum buraya gelip şarap içmeye başladım gidişatım iyi değil . bunu şuan fark ettim. ya içimden gelmediğinden değil de nasıl desem işte anlatamıyorum .
    3 -2 ... loveneverdies
  6. 5.
    Kişisel tercihtir,
    Bunun kişisel tercih olmadığını iddia edenlerin kullandığı argümanlar oldukça komik tur,
    Namaz farzdır, bırakmamak gerekir demek ise farklıdır,
    Namaz islam'ın 5 şartından biridir, Kuran'da belirtilen imanın 6 şartından biri değil,
    Müslüman olmak için iman gerekir, iman ise bu 6 şartla mümkün,
    islam'ın şartlarından sadece kelime-i şehadet iman için gerekli,
    Demek ki namaz kılmayan kafirdir vb. ithamlar dine uygun değil.
    4 -7 ... dalya rock yazar
  7. 6.
    Namaz kılanların itlik yapması sonucu yapılandır.
    3 -7 ... tenete
  8. 7.
    Kurandaki secde rüku kıyam la ilgili ayetleri atlayanların beyanı diyelim,ha kurana inanmıyorsan hadis ve siyere bak,oda yoksa Artık yapacak birşey Yok.
    15 -3 ... kalahari 1
  9. 8.
    Birde kötü örnekleri gösterip dinden uzaklaşanlar var,e tabi şeytan çalışıyor bizim safdirik müslümanda hemen tuzağa düşüyor.şimdi kuranda içki içme faiz alma hak yeme kumar oynama şirk koşma annene öf deme derken,müslüman olduğunu iddia eden kişi bunları yapıyorsa burdaki kötü örnek kitapmı?kişimi?.
    14 -3 ... kalahari 1
  10. 9.
    bunlar isaret ettigi yere degil de, parmaga bakan arkadaslar zannediyorum. kuran peygamber efendimize s.a.v. o'nda guzel bir ornek vardir." diye isaret eder. e o' da ayaklari sisene kadar namaz kiliyor. eee sen bu dinin neresindesin kardesim? yada peygamberden daha mi cok biliyorsun?
    4 -2 ... bittimiacaba