1. 1.
  mhp'den istifa eden siyasetçi.http://www.hurriyet.com.t...2&srid=3428&oid=5
  1 ... laedri
 2. 2.
  bbp genel başkan başdanışmanı. daha önce anap, dyp ve mhp'de çeşitli görevlerde bulunmuştur. bundan sonra ki durağı merakla beklenmektedir.
  1 -1 ... fowler
 3. 3.
  bayburtludur.
  2 ... paradigma
 4. 4.
  dün gece bir programda; derin devlet yoktur, devletin derinlikleri vardır * diyen ve kendince tüm bilinmezlere bu tespitiyle açıklık getirdiğini sanan şahıs.
  1 -1 ... pygmalion
 5. 5.
  http://www.yenisafak.com....iv/2004/MAYIS/25/g05.html
  ... vernon sullivan
 6. 6.
  radikal gazetesinin sasirtan süprizlerinden. tatli mi tatsiz mi ona siz karar verin!
  ... der biertrinker von bosporus
 7. 7.
  gerçekten iyi hitabeti olan siyasetçi.
  1 ... zarth vader
 8. 8.
  yesevi universitesi ogretim gorevlisi,turk milliyetcileri icin onemli bir isim bu arada radikal gazetesinde yazmasi da hos bir durum.
  2 ... bilgehan
 9. 9.
  aydın doğan'ın bacanağı. *
  ... fuathusnukayacan
 10. 10.
  türklük kavramıyla tasavvuf anlayışını aynı potada eriten, bu iki değeri harmanlayan ve hayatını bu doğrultuda yaşayan devlet adamıdır.

  birçok kitap yazmıştır aynı zamanda.

  ahmet yeseviye hayrandır, yunus emreye sevdalıdır. onların deyişlerine çoğu yazısında rastlamak mümkündür. bu sebeptendir ki yazdığı kitaplar/yazılar erdemli mesajlar içerir. bir nevi divan-ı hikmet okuyormuş hissine kapılırsınız yazılarını okurken.

  türk milliyetçisi ve aynı zamanda barışçı ve yapıcı olan, tüm bunların üzerine bir de devlet adamlığı yapmış olan, tüm bu sebeplerden dolayı nadiren karşılaşılan zihniyette, erdemli bir büyüğümüzdür.
  3 ... kuru pilav