1. 1.
  nakşibendilerin uzay mekiğini düşürmesi
  Uzay mekiğini meğer Nakşibendiler düşürmüş,

  Nakşibendilerin lideri Şeyh Nazım Kıbrisi öldükten sonra yerine Şeyh Ahmet Yasin Bursevi geçti.

  Bursevi’nin yayınladığı bir video sosyal medyanın gündemi oldu.

  Bursevi videoda, 28 Ocak 1986’da kalkışından dakikalar sonra infilak eden Challenger uzay mekiğini kendilerinin düşürdüğünü iddia etti.

  “CIVATALARINI GEVŞETTiK”

  Video Bursevi olayı şöyle anlattı:

  “Bu Challenger diye bir uzay aracı fırlattılar ya. O tam fırlatıldığı zamanda Habbe'nin içindeydik. Bak yazılıdır o da. Habbe'nin içerisindeydik, Ahmet amca Hızır Aleyhiselam’dan yardım istedi. Televizyon yok, hatmenin içerisindeyiz. Fırlatıldı hala niye patlamadı diyor Ahmet amca. Sesli konuşuyor, duramıyor. Mehmet Emin amca da dedi ki 'Ahmet merak etme cıvatalarını gevşettik biraz sonra bu düşecek.' Yemin ediyorum, saatle yazdık oraya. Dediği saatte tam saniyesi saniyesine ertesi gün haberlerde dinledik. O saatte Challenger patladi.
  https://odatv.com/uzay-me...-dusurmus-10031834_m.html
  ... atechso
 2. 2.
  Civataları gevşeterek yaptıkları eylem. Herifler gerçekten güzel sallıyor.

  (bkz: Protestan ahlakı)
  (bkz: islam ahlakı adlı eserin artık gerekli olması)
  2 ... apostleye tw ceken pic rogue
 3. 3.
  Müslümanların zeka seviyesini yansıtan haberdir. Tanrı diye hayali bir varlığın var olduğundan şüphe etmeyen şizofrenlerin kahramanı oldukları hiçbir olay beni hayrete düşürmez .
  1 -3 ... nurullahkoycu
 4. 4.
  (bkz: sende bunu yedin)
  ... flat head
 5. 5.
  mekiğin katı yakıt roketleri bu yalancı sahtekar dolandırıcıların götüne girsin. ortadaki sıvı yakıt tankı da müridlerini doyurur umarım.
  ... spin quantum
 6. 6.
  Bu yobazlardan her şey beklenir ama cahilliklerinden.
  1 -2 ... bay efendi
 7. 7.
  (bkz: mal beyanı)
  ... true
 8. 8.
  Herşey Allahın elinde. Allah c.c'nin manevi güçleri olan birçok kulu var. Fakat inkar edenler için zaten ne kadar konuşsak boş. Ancak bize sığ düşünceli yobaz derler. Bilmezler ki Allah bir taşı sevmiş kabede beytullahı milyonları taşın etrafına getirtmiş. Bir gönlü bir kulu severse neler yapar ah bilseler !
  1 -3 ... ya baki entel baki
 9. 9.
  (bkz: şeyh ahmed yasin el bursevi) denilen kişicik tarafından ortaya atılmış iddia.

  ben önce üfleyerek düşürmüş sandım ama sonra anladım ki cıvataları gevşetmek suretiyle düşürmüş. kaç numara anahtarlarla açtı acaba cıvataları. çok merak ettim.

  bursa'da zamanında müritlerinibadeleyenve böylelikle müritlerinin cennete gideceğini söyleyen şeyhin bile takipçileri vardı. yani bilemiyorum çok da şaşırmadım böyle bir saçmalıktan.
  1 ... firavunarabasiylamusatasidim