1. 11.
  Naiflik mi bıraktınız amuda koyiyim?
  4 -9 ... biriberrinmidedi
 2. 12.
  Naif erkek kalmadığı için olabilir mi ?
  1 -4 ... hzdarwin
 3. 13.
  https://tdk.gov.tr/
  -2 ... etik olmayan biri
 4. 14.
  Burada her gün kadınlara saydıranların,daha zarafet kelimesini doğru yazamayanların, bir memeye tav olanların isyan ettiği durum.
  Naif kadın kalmaması değil toplumun onu baskı vb. şeylerle tüketmiş olması asıl olay.
  Yoksa her kadın zariftir. Ama siz zarif,naif kadını çok yanlış anlıyorsunuz. Güldüğünde, mini etek giydiğinde, gece dışarı çıktığında, makyaj yaptığında "verecek" zanneden insanlarsınız siz.
  Dövmesi, piercingi varsa "sikilmiş" etiketini yapıştıranlarsınız.
  Eskortlarla sayısız kez birlikte olup hala sevgilinizin bakire olmayışını sorun edenlersiniz.
  Kadını getirdiğimiz son nokta bu. Kendi kendini korumak için sert olmaya, sokakta somurtarak yürümeye mecbur kalmak, toplu taşımada tedirgin olmak hepimizin eseri.
  Gurur duyalım, sonra da yazalım.
  Hiç naif kadın kalmadı!
  17 -4 ... mileva maric
 5. 15.
  "kalmaması" diye bir şey yoktur. bu gibi özelliklerde toplumdan ayırt edebilmenin farkındalığı yine insanlarda bitiyor. naif kadınlar her zaman vardır aslında. fakat bunun ön plana çıkmamasında ki bazı etkenler var herhalde. ne bileyim. naiflikten ne anlaşıldığına bağlı biraz da. naif kadından önce serde delikanlılık bitti bir kere. bu kadar kofluğun, bu kadar barzoluğun olduğu bir devirde kadından naif kalmasını bekliyoruz. yozlaşan sadece tek bir şey yok ki. insanların değer verme değer görme mekanizması değişti. bütün bunlardan sonra da tek bir durumu yüklemek de doğru olmuyor. kaldı ki hala ben her şeyden biraz var diye düşünüyorum. mesele "güvenmek" de bitiyor. ya bitiyor ya başlıyor işte orada.
  14 -1 ... en asaletli duygularin adami
 6. 16.
  Her kadın zarifmiş toplum baskısıymış ondan kalmamış hikaye bunlar. Hayır efendim tam aksine dünya özgürleştikçe toplum özgürleştikçe bunlar ortaya çıkıyor. Toplum baskısı gün geçtikçe artmıyor tam aksine azalıyor. Bunu toplum baskısının artmasına bağlamak kocaman bir feminazi safsatası. iyi kadınlar da var çirkef kadınlar da var iyi erkekler de var çirkef erkekler de var. Ama şu gerçeği inkar etmek aptallık olur toplumun büyük çoğunluğu yozlaşma içerisinde bu yüzden sokaklarda rahat yürüyemiyor insanlar. şiddet heryeri almış götürmüş bunda erkekler kadar kadınların payı da büyük. Büyük bir kargaşa var. Herkes uçkurunun derdinde. Kimse kimseye güvenemiyor maneviyat kalmamış. Herşey para ve cinsellik üzerine kurulu. Bu da insanları bir araç olarak görmeyi sağlıyor. Herkes birilerini kullanarak yaşıyor. Herkes sömürgeci anlayışa sahip olmuş
  2 -3 ... lenova
 7. 17.
  Kalmadı kadınlar yabancı dizileri izledi seks düşkünü oldu. aile kavramını yıktı.

  Burası eskiden dünyanın en büyük medeniyeti olan Osmanlı'ydı kadınlar evden çıkamazdı nerde o günler

  Gelenek göreneklerimiz darbe aldı kendimize çeki düzen vermemiz lazım.
  1 -1 ... laz ziya
 8. 18.
  Sizden ötürü bee yaaa dedirtir.

  Gülümsedi, yollu oldu.
  Nazik oldu, kezban oldu.
  Duygularını dile getirdi, o..ospu oldu
  Sustu, moron oldu.
  Konuştu, kafa ütüleyen oldu.
  Duyarlı oldu, primci oldu.

  Lan pantere çevirdiniz olum bizi!
  Eşşek kadar pençelerimiz gelişti bu sikimsonik yaftalarınız yüzünden!

  Naif kadınmış?!
  Heee hee naif kadın!
  Beyaz atlara binip gittiler onlar şekerim, arama!
  Sizin yüzünüzden!
  Özlediniz di miiii... Yazık...

  Edith piaf:
  Aşağıda okuyacağınız birtakım hadsiz ve boş beleş zihniyetler bilmelidirler ki,
  Naif kadını söndüren unsur, ne marjinal oluşları, ne ahlaki yozlaşma yaşıyor olmaları ( burada kallavi bir hoşşşt diyorum) ne de hadsiz bir takım erillerin ağızlarına doladıkları o..ospu oluşlarıdır.

  Kadına dair tüm değerlerin yerle yeksan edilmesi, nezaket, erdem gibi erkeği adam yapan birçok unsurun zedelenmesi , ağzından salyalarını akıta akıta kadınla cebelleşmeyi marifet sanan saykoların evreni istila etmelerinden dolayıdır, naifliğin eriyip yok olması.

  Adam gibi adamlar hala naif kadınlarla birlikteler hiç şüpheniz olmasın!
  Ne tür kadınla beraber olacağınız, kişiliğiniz ve duruşunuzla ilgilidir.
  Nokta!
  8 -3 ... zeytinyagli dolma kalem
 9. 19.
  naif kadın kalmaması durumudur ama aslında böyle bir şey söz konusu değildir. naif kadınlar illa ki vardır ama kendilerini, içindeki naifliği ortaya çıkartmak istemiyorlardır. çevresel koşullara adaptasyon sağlamak adına. çünkü yaşadığımız ülkede naif insanlar kolay lokma olarak görülmektedir.
  ... dore guido orefice
 10. 20.
  delikanlı mert erkekler ile beraber soylarının tükenmeye yüz tutmasıdır. hep sosyal medya bozdu kadının beğenilme duygu ve arzuları onları esir etti. yeteneği olmayan yüz güzelliğiyle, yüzü güzel olmayan göt güzelliğiyle bir yere gelmeye çalışıyor. kadın dediğin oturmasını, kalkmasını, giyinmesini bilecek, erkekte centilmen olup kadından yararlanmıyacak. bakıyorumda kendine yakışanı değil de yapışanı giyiyorlar. ne biliyim kitaplardan, filmlerden gördüğümüzle belki de gerçek hayat farkıdır. kadın dediğin çapkın olmuyacak, kişisel bakımına önem vericek , utangaç olucak, güldüm mü gözleri gülecek, dekoltesi felan varsa çekiştirecek frikik vermemeye çalışacak, çıtkırıldım nazenin olacak, kibar olacak aynı eski filmlerdeki gibi. şimdi bakıyorum bir gülüyorlar beygir kişner gibi yapmacık yapmacık haller. frikik vermek için ellerinden gelenler, takipçi kasmak için bedenlerini teşhir etmeler felan. kaba saba haller empati yoksunu, erkekler gibi skor peşinde olmalar, habire sevgili değiştirmeler. centilmenlik yapıyorsun tersliyor kendince felan sonra kezban diyince bozuluyorlar. buarada kimse kimsenin ahlak bekçisi felan değildir. herkes özgürdür sadece diğer insanın haklarına saygı duysun. ama o dar şeyleri giyip simitler, yağlar selülütler görüş kirliliği, bırakın abur cuburu biraz spor yapın, diyet yapın hemde sağlığınız için önemli.
  2 ... minmimeranim